Neįgaliesiems

Prieš rungtynes – pramogos ir futbolo akademijų mugė

Prieš Lietuvos ir Portugalijos rungtynes žiūrovai į stadioną kviečiami anksčiau – čia jų lauks „WellKid“ fanų zona ir futbolo akademijų mugė.

Bilietai

Į šias rungtynes bilietai išparduoti jau gegužės mėnesį. Pirkdami ne iš oficialaus platintojo (Tiketa), o iš kitų organizacijų ar trečiųjų asmenų patys prisiimate riziką ir atsakomybę už galimas problemas.

Atvykimas į stadioną

Stadione laukiama daugiau nei 5 tūkst. žiūrovų, todėl norint išvengti eilių prie įėjimo ar viduje rekomenduojama prie stadiono atvykti gerokai anksčiau – likus ne mažiau kaip 1 val. iki rungtynių pradžios.

Rungtynės prasidės 21 val. 45 min.

Stadiono vartai bus atidaryti nuo 19 val. 45 min. Tokiu metu prasidės pramogos fanų zonoje.

WELL KID Fanų zona

Fanų zonoje aistruoliai ras pripučiamą futbolo pramogą, atsipalaiduoti sėdmaišių su staliukais zonoje, paklausyti DJ leidžiamos muzikos, atsispausdinti savo nuotraukas su rungtynių ženklais, įsigyti užkandžių, gėrimų ir atributikos.

Specialiai šioms rungtynėms fanų zonoje įsikurs futbolo akademijų mugė, kurioje norintys galės sužinoti apie Lietuvoje siūlomas futbolo treniruotes vaikams.

Kaip ir įprasta per tarptautines rungtynes dėl saugumo reikalavimų pigiausius bilietus į Pietų sektorius (PA, PB, PC, PD) įsigiję žiūrovai negalės patekti į fanų zoną ir vaišintis maistu ir gėrimais galės tik savo sektoriuje.

Sėdimos vietos

Atkreipiame dėmesį, kad pagal UEFA saugumo reglamentą stadione kiekvienas žiūrovas turi užimti individualią sėdimą vietą – tai galioja ir atsivedus vaikus iki 7 metų. Stovimų vietų stadione nėra. Ant laiptų tribūnose sėdėti draudžiama.

Transportas

Atvykti į rungtynes rekomenduojama visuomeniniu transportu arba pavėžėtojo paslaugomis.

Lietuvos futbolo rinktinės partneris, pavežėjas „Bolt“ suteikia specialių nuolaidų. Pirmą kartą naudosiantiems „Bolt” programėlę įvedus kodą FUTBOLAS bus suteikta 11 eurų nuolaida vienam važiavimui. Nuolaida galioja pasirinkus apmokėjimą kortele. Esamiems klientams kodas WELLKID2, kuris galioja tik Vilniuje, suteiks 2 nuolaidas po 1 eurą atvykti į rungtynes ir po jų.

Neįgaliųjų vietos

Žiūrovai su negalia į jiems numatytas vietas LFF stadiono VA sektoriuje galės pro VIP įėjimą iš Stadiono gatvės pusės, per LFF būstinę pasikėlę specialiu keltuvu. Kiekvieną žiūrovą su negalia gali lydėti vienas asmuo.

Bendros stadiono ir rungtynių taisyklės

Stadiono teritorijoje nerūkoma – prašome gerbti kitų žiūrovų teisę nekvėpuoti dūmais.

Kviečiame pagarbiai elgtis svečių komandos aistruolių, rungtynių dalyvių, kitų žiūrovų atžvilgiu, susilaikyti nuo įžeidžiančių, diskriminuojančių šūkių.

Lietuvos futbolo federacija linki gerų rungtynių ir malonių įspūdžių.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS