Neįgaliesiems

Prieš runtynes su kroatais – Lietuvos jaunimo pasitikėjimas savo jėgomis

Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinė tęsia kovą atrankoje į Europos futbolo čempionatą.

Lapkričio 14 dieną (ketvirtadienį), 18:30 val., LFF stadione lietuviai susitiks su bendraamžiais iš Kroatijos. Donato Vencevičiaus treniruojama komanda prieš rungtynes su kroatais, lapkričio 11-14 dienomis Vilniuje surengs treniruočių stovyklą, kurios metu kruopščiai ruošis artėjančiai akistatai.

Lietuvos jaunimo rinktinės saugas Justinas Marazas tiki lietuvių galimybės, tačiau nenuvertina ir būsimų priešininku. „Smagu grįžti į rinktinę. Treniruočių stovyklos metu dirbame, ruošiamės bei analizuojame Kroatijos rinktinės žaidimą. Kroatija – labai gera komanda ir rungtynės prieš juos mums yra didelis iššūkis, tačiau žaidžiame namuose, todėl turime žaisti gerai. Turime parodyti užsispyrimą ir manau, kad mes galime kovoti su kroatais. Parodysime viską, ką galime. Tikiuosi geriausio – pergalės“, – teigė Justinas Marazas.

Jam antrino ir pagrindinis Lietuvos jaunimo rinktinės vartininkas Titas Krapikas, kuris išskyrė rinktinės vieningumą. „Atmosfera komandoje yra labai gera. Rungtynėse su škotais parodėme, jog galime žaisti ir pasiekti rezultatą. Jeigu kovosime ir atiduosime visas jėgas, tikiu, kad rungtynėse su kroatais galime nustebinti. Mes turėsime atsiduoti dvigubai, juolab, kad ir kroatų žaidime yra minusų. Italijoje yra daug žaidžiančių kroatų. Pačiam asmeniškai teko žaisti prieš Kroatijos U-21 vartininką. Jie yra stiprūs, fiziškai galingi, tačiau šiuolaikiniame futbole tai nėra staigmena.“

Kitas Lietuvos jaunimo (U-21) atrankos į Europos čempionatą rungtynes lietuviai žais 2020 m. kovo 27 dieną LFF stadione, kur susitiks su San Marino rinktine.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS