Neįgaliesiems

Prieš startą UEFA Čempionių lygoje Lietuvos čempionės pramogavo Palangoje

Lietuvos kurortų sostinėje Palangoje vasarą veiksmo netrūksta, o šį savaitgalį į linksmybių sūkurį įsitraukė ir UEFA moterų Čempionių lygos startui besiruošiančios Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės.

Lietuvos moterų futbolo čempionės ties pačia atraktyviausia J. Basanavičiaus gatvės atkarpa, kurioje veikia įsikūręs „Palangos vasaros parkas“ poilsiautojus kvietė išmėginti savo gebėjimus su futbolo kamuoliu.

Visai neseniai praūžusio pasaulio moterų futbolo čempionato Prancūzijoje ritmu poilsiautojai nesidrovėdami demonstravo savo įgūdžius, o renginio organizatoriai – „Palangos vasaros parkas“ bei Šiaulių „Gintra-Universitetas“ patiems sėkmingiausiams dovanojo vertingus prizus.

Tikra judesio su futbolo kamuoliu audra greta Palangos tilto pakilo kai prasidėjo estafetės varžybos, kuriose prireikė ne tik greičio varantis futbolo kamuolį, bet ir meistriškumo, kadangi procesą apsunkino vienas prie kito pastatyti bokšteliai.

Nepaisant to, kad ne visiems dalyviams pavyko greitai ir tiksliai persivaryti kamuolį geros nuotaikos nestokojo ir dalyviai ir aplink įvykių centrą susirinkę žiūrovai.

Daugkartinės šalies futbolo čempionės, praeiviams taip pat surengė tikslumo testą smūgiuojant į nedidelius futbolo vartukus iš maždaug 20 metrų atstumo. Dalyvauti šioje rungtyje išreiškė norą dar daugiau susirinkusių, kadangi ji nereikalavo didelių fizinių pastangų.

Kiek vėliau futbolo komanda prisijungė prie pramogaujančių parko lankytojų. Daugiau nei 30 profesionalių žaidėjų okupavo batutą: žongliravo kamuoliu, demonstravo „salto“ šuolių technikas, nardė į kempinių vonias. Futbolo komanda nepabūgo ir olimpinio batuto, išbandė batutinį krepšinį ir skriejo virš viso parko naująja lynų trasa medžiuose.

Tokios futbolo dienos neregėjo ne tik Palangos vasaros parko lankytojai, bet ir kurorto svečiai. Sportininkėms ši futbolo diena tapo puikia pramoga prieš laukiantį UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyrą, kuris vyks rugpjūčio 7–13 dienomis Alytuje.

Informacija: „Gintra-Universitetas“

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS