Neįgaliesiems

Prieš Tautų lygos mačą – rekomendacijos žiūrovams

Siekdami, kad žiūrovai, penktadienį atvykę į UEFA Tautų lygos mačą Lietuva – Serbija, galėtų mėgautis futbolo švente, jos organizatoriai pateikia rekomendacijų. Ypatingas dėmesys skiriamas ir bilietus įsigijusiems žiūrovams su negalia.

„Saugumas, patogumas ir pramogos – šie principai drauge su puikiu futbolu žiūrovams yra svarbiausi rengiant aukščiausio lygio futbolo šventes. Šių principų laikomės ir mes. Tik verta prisiminti, jog šventę kuria ir jos dalyviai. Todėl parengėme kelias rekomendacijas, tiems, kas rugsėjo 7-ąją atvyks stebėti istorinio mačo”, – sakė šventę organizuojančios Lietuvos futbolo federacijos (LFF) generalinis sekretorius Nerijus Dunauskas.

LFF pasirūpino, kad UEFA Tautų lygos rungtynes Vilniuje patogiai galėtų stebėti žiūrovai su negalia. Patekti į jiems numatytas vietas LFF stadiono VA sektoriuje jie galės pro VIP įėjimą iš Stadiono gatvės pusės, per LFF būstinę pasikėlę specialiu keltuvu. Kiekvieną žiūrovą su negalia galės lydėti vienas asmuo.

Visiems žiūrovams rekomenduojama atvykti gerokai anksčiau prieš mačą, kuris prasidės 21.30 val. Stadiono vartai bus atverti jau nuo 19 val., o Fanų zonoje žiūrovų lauks DJ Jovani ir vienos garsiausių Lietuvos grupių „G&G sindikatas” koncertas.

Be to, bus galima laimėti kelionę drauge su Lietuvos rinktine į UEFA Tautų lygos mačus Serbijoje ir Rumunijoje, kurią dovanoja lažybų bendrovė „Betsafe”. Žiūrovų taip pat laukia gausybė pramogų ir LFF partnerių dovanų.

Organizatoriai taip pat atkreipia dėmesį, kad pigiausius bilietus į Pietų sektorius (PA, PB, PC, PD) įsigiję žiūrovai dėl griežtų saugumo reikalavimų koncertą galės stebėti iš savo tribūnų, šalia kurių bus galima vaišintis maistu ir gėrimais.

Lietuvos rinktinės aistruoliams, kurie dar neturi bilietų, patogumo sumetimais organizatoriai juos įsigyti pataria anksčiau. Prieš pat mačą bilietus bus galima įsigyti ne LFF stadione, tačiau netoliese esančiame viešbutyje „Panorama”, kuriame veiks TIKETA kasos.

Organizatoriai rekomenduoja atvykstantiems į rungtynes naudotis visuomeniniu transportu arba pavežėtojų paslaugomis. LFF partneriai „Taxify”, siekdami palengvinti atvykimą į stadioną, savo keleiviams suteikia ir specialių nuolaidų. Keleiviams, kurie pirmąsyk naudosis „Taxify” programėle, įvedus kodą BETSAFE11, bus suteikta 11 eurų nuolaida vienam važiavimui. Visi kiti platformos „Taxify” naudotojai galės gauti 2 kart po 2 eurų nuolaidą dviems važiavimams į ir iš stadiono. Tam pakaks įvesti nuolaidos kodą SHARP4.

UEFA Tautų lyga – istorinis turnyras, organizuojamas pirmą kartą. Joje visos 55 UEFA priklausančių valstybių rinktinės pagal reitingą buvo suskirstytos į 4 divizionus. Lietuva drauge su Juodkalnija, Rumunija ir Serbija žais C diviziono 4-ojoje grupėje. Jos nugalėtojai pateks į diviziono pusfinalį, kuriame tęs kovą dėl vienintelio kelialapio į 2020 metų Europos čempionatą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS