Neįgaliesiems

Prieš vasaros pertrauką – atviroji treniruotė merginoms LFF stadione

Galimybės sudalyvauti jau ketvirtojoje profesionalioje futbolo treniruotėje LFF stadione nepraleido Vilniaus regiono merginos.

Liepos 7 dieną įvyko LFF Techninio departamento inicijuota atviroji treniruotė 2005–2007 m. gimusioms žaidėjoms, kurią surengė LFF moterų futbolo vystymo vadovas, UEFA A kategorijos treneris Cèderique Tulleners.

Specialistui iš Belgijos talkino vartininkių trenerė Aistė Griciūtė, asistentai Kotryna Kulbytė ir Vytautas Lukša.

„Manau, kad šios treniruotės yra naudingos, nes merginos įgijo patirties dalyvaujant aukšto lygio intensyviose treniruotėse, skirtose būtent jų amžiaus grupei. Merginos plečia ne tik futbolo žinias ir sugebėjimus, bet taip pat ir bendradarbiavimo ryšius, kas yra labai svarbu moterų futbole.

Šios keturios treniruotės praėjo itin produktyviai ir tikimės sugrįžti rugpjūtį su dar didesne jėga ir merginų skaičiumi“, – teigė Kotryna Kulbytė.

„Labai smagu, kad merginos susirinko treniruotis papildomai, o projektą tiesiogiai kuruoja LFF moterų futbolo vystymo vadovas C. Tulleners, kuris stebi ir analizuoja Lietuvos pirmenybių rungtynes bei gali objektyviai įvertinti jaunųjų žaidėjų lygį, duoti patarimų. Man patinka, kad bendradarbiavims yra atviras, o LFF suteikia puikias sąlygas.

Merginos išties patenkintos šia galimybe treniruotis stadione bei kad užsiėmimai vyksta anglų kalba, kas žaidėjoms yra naudinga ir įdomu“, – pažymėjo Aistė Griciutė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS