Neįgaliesiems

Prieš žaidimo oficialų startą – didelis susidomėjimas

Pirmasis lietuviškas sporto žaidimas „LFF Legendos“ jau netrukus pasieks visus vartotojus.

Nuo šiol Lietuvos futbolas persikelia į virtualią erdvę. Praeities ir dabarties futbolo žvaigždės rungtyniaus tarpusavyje, kad išsiaiškintų stipriausios komandos vardą. Kiekvienas futbolo mylėtojas turės galimybę žaisti su legendiniais sportininkais garsinančiais šalies vardą dabar ir praeityje.

Kartu su Lietuvos futbolo federacija žaidimą kuriančios įmonės direktorius atskleidė, kas jam suteikė didžiausią džiaugsmą prisiminus LFF Legendos kūrimą.

„Kortelių žaidimo žanras mums buvo naujas ir tai buvo didžiausias iššūkis. Tai pirmasis su sportu susijęs lietuviškas žaidimas, – pasakojo „SneakyBox“ direktorius Liudas Ubarevičius. – Manau, jis ypatingas tuo, kad supažindins su šalies futbolo legendomis, padės labiau pažinti futbolą. Pati įspūdingiausia akimirka buvo, kai kūrimo etape sulaukėme tos stadijos, kai galėjome patys žaisti žaidimą ir patys galėjome patikrinti ar mums įdomu“.

Pirmieji išbandyti žaidimą „LFF Legendos“ galėjo išbandyti tie, kurie užsiregistravo demonstracinės versijos bandymams. Žaidimo kūrėjai klausėsi vartotojų skundų, nuomonių ir tikina, kad dabar šis žaidimas patiks visiems futbolo mėgėjams.

„Didžioji dalis žaidėjų, kurie yra žaidime, fanai jų net nežinos… tačiau norime parodyti 95 metus Lietuvos futbolo istorijos, geriausius visų laikų futbolininkus. Ateityje planuojame informaciją apie visas legendas pateikti dar plačiau, kad tai nebūtų tik kortelė žaidime, o vartotojai gautų informacijos“, – pasakojo žaidimo „LFF Legendos“ dizaineris Gediminas Tarasevičius.

Oficialaus žaidimo „LFF Legendos“ pasirodymo laukia ne tik paprasti futbolo gerbėjai, tačiau ir patys nacionalinės rinktinės žaidėjai.

„Susidomėjimas yra didžiulis. Esame maloniai nustebinti, jog sulaukiame daug pozityvo, žmonės priėmė žaidimą teigiamai. Žinoma, jie turi savo idėjų, pastabų ir mes tas nuomones renkame“, – teigė „LFF Legendos“ dizaineris Gediminas Tarasevičius.

„LFF Legendos“ žaidimas skirtas Android ir iOS prietaisams.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS