Neįgaliesiems

Pristatytas naujasis „Optibet A lygos“ direktorius

Liepos 4 dieną įvyko nuotolinis neeilinis visuotinis Lietuvos futbolo klubų asociacijos A lyga narių susirinkimas, kurio metu buvo patvirtintas naujasis lygos direktorius.

Juo tapo ilgametis sporto srities vadybininkas Vaidotas Zajarskas, pakeitęs beveik dvejus su puse metų šiose pareigose besidarbavusią Medą Piečytę, jau anksčiau priėmusiai sprendimą palikti asociaciją.

„Optibet A lyga“ ir Lietuvos futbolo federacija (LFF) dėkoja M. Piečytei už darbą ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.

„Norime padėkoti Medai už pastangas dirbant lygos direktorės pozicijoje. Per šią darbo atkarpą „Optibet A lygoje“ jai teko susidurti ir su pandeminiu sezonu, kuris suteikė daug vertingos patirties.

Tuo pačiu džiaugiamės, kad Vaidotas prisijungė prie mūsų komandos, jo kandidatūrą palaikė visi lygos klubai“, – pasakojo „Optibet A lygos“ prezidentas Janas Nevoina.

V. Zajarsko prisijungimu pasidžiaugė ir LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius: „Vaidotas – kvalifikuotas sporto vadybos specialistas, kuris savo sugebėjimus jau spėjo įrodyti ir dirbdamas Lietuvos futbolo federacijoje, todėl LFF iš savo pusės ir pasiūlė šią kandidatūrą. Vaidotas ir toliau dirbs tiek futbolo vystymo departamento vadovo pavaduotoju, tiek ir derins darbus A lygos direktoriaus pareigose. Tiek Lietuvos futbolo federacija, tiek A lyga sujungusi savo komandas ir toliau sieks auginti produktą ir dirbs viena kryptimi. Linkime sėkmės Vaidotui, kurio darbo atžvilgiu laukia labai intensyvi antra likusio sezono pusė“.

Naujasis „Optibet A lygos“ direktorius su dideliu entuziazmu jau kibo į darbus ir padėkojo klubams už palaikymą.

„Visų pirma – noriu padėkoti klubų atstovams už pasitikėjimą ir palaikymą. Puikiai suprantu šios pozicijos svarbą ir laukiančius iššūkius. Manau, tas sukauptas patirties bagažas komunikacijoje ir vadyboje, palaikymas iš federacijos bei bendras darbas gali atnešti gerų rezultatų ir lygos veikloje.

Ypatingai mane motyvuoja tai, kad tiek Lietuvos futbolo federacija, tiek lygos prezidentas, tiek ir aš, matome panašią lygos viziją, jos galimybes augti ir tobulėti. Tai labai palengvins darbą, kurį kartu su klubais galime nuveikti. Laukia nemažai iššūkių, tačiau tai ir motyvuoja žengti pirmyn“, – teigė V. Zajarskas.

alyga.lt informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS