Neįgaliesiems

Pristatytos naujos futbolo rinktinių aprangos

Naują ciklą Lietuvos nacionalinės rinktinės pasitinka atsinaujinusios. Jau kovo 24 d. rungtynėse su Kosovu nacionalinė rinktinė į aikštę žengs su specialiai Lietuvos ekipai sukurto dizaino „Hummel“ apranga.

„Lietuvos nacionalinė rinktinė pradeda naujas kovas – FIFA pasaulio čempionato atrankoje. Šį etapą nusprendėme pasitikti su naujomis aprangomis. Labai norėjome šias aprangas pristatyti futbolo bendruomenei gyvame renginyje, tačiau atsižvelgus į dabartinę pandeminę situaciją, pasirinkome padaryti tai virtualioje erdvėje. Kelis mėnesius dirbome prie šio projekto, kad aprangos būtų stilingos, modernios ir derėtų su mūsų atnaujintu rinktinių logotipu – modernizuotu Vyčiu. Tikimės, kad aprangos sirgaliams patiks ir jie turės galimybę jomis pasipuošti, kai tik galės stebėti rungtynes stadione“, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Rinktinės aprangos buvo sukurtos „Hummel“ LEAD kolekcijos bei Lietuvos tautinių spalvų pagrindu. LEAD stilius buvo įkvėptas kasdieninių veiklų perspektyvos, kai per momentą gali pakeisti laisvalaikį į aktyvų sportą. Kolekcijos idėja – įtraukti kasdienius madingus elementus į klasikinį komandinių sportų dizainą. Kuriant naują kolekciją, buvo atlikti svarbūs techniniai sprendimai skirti aukšto meistriškumo sportininkams – lengva medžiaga ir drėgmės valdymo technologija, kurie užtikrina puikų funkcionalumą ir komfortą aikštėje.

Naujas aprangas Lietuvos nacionalinė rinktinė išbandys jau kovo 24 d., kuomet kontrolinėse rungtynėse susikaus su Kosovo ekipa. Rungtynes nuo 21.30 val. tiesiogiai transliuos LRT Plius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS