Neįgaliesiems

Profesijų futbolo turnyre „Mano profesija“ triumfavo kauniečiai

Nuo 2010 metų vykstantis tradicinis profesijų futbolo turnyras „Mano profesija“ įtraukė įvairių profesijų atstovus: policininkus, teisininkus, pedagogus, trenerius, sveikatos specialistus, socialinius darbuotojus, elektros srities specialistus ir kitus.

Rugsėjo 18 dieną Zapyškyje, ant Nemuno kranto, esančiame paplūdimyje susirinko pedagogų, elektros specialistų, administracijos profesijų atstovai.

Dalyviai savo jėgas išmėgino žaisdami futbolą 3 prieš 3, ant smėlio, į netradicinių matmenų vartus. Vienas rungtynes sudarė 3 kėliniai po 6 minutes. Komandos varžėsi pagal „Fair Play“ garbingo žaidimo taisykles, tad varžybose sprendimus priiminėjo pačių komandų žaidėjai. Rungtynių metu komandoje turėjo žaisti mažiausiai viena moteris.

Pirmieji profesijų futbolo turnyrai vyko sporto salėje, dirbtinos dangos futbolo aikštelėje, tačiau, prieš šešis metus, pirmą kartą suorganizavus renginį ant smėlio Kačerginėje, nuostabios gamtos kampelyje, šis turnyras tapo neatsiejamas nuo žaidimo gamtoje. Tad, šiais metais pasirinkau futbolo turnyrą organizuoti ant Nemuno kranto, kur atsiveria ne tik nuostabus vaizdas, bet ir yra istorinė Lietuvos vieta – mintimis pasidalino futbolo organizatorius Martynas Karpavičius.

Sužaidus visas varžybas paaiškėjo, kad turnyro nugalėtojais tapo KTU inžinerijos licėjaus „Metų mokytojai“ atstovai, antros vietos prizai atiteko „Automatikos biuro“ komandai, trečiąją vietą užėmė Ringaudų „NeBedarbiai“. Komandos apdovanotos „Automatikos biuro“ įsteigtomis taurėmis ir medaliais, asmeniais prizais.

Savo darbovietėje siekiame vieningo ir darnaus kolektyvo, tad aktyvus laisvalaikis yra vienas iš būdų puikiai praleisti laiką su kolektyvu. Prieš du metus sudalyvavome šiame futbolo turnyre ir kiekvienais metais mes jo laukiame, nors futbolo žaidėjų neturime kolektyve, tačiau šio žaidimo pateikimas turnyre mums patinka, kai ne tik vyrai, bet ir mūsų kolegės noriai nori dalyvauti-pasakojo šios įmonės direktorius Ramūnas Švedas.

Geriausia žaidėja išrinkta Janė Farmonikaitė (KTU inžinerijos licėjaus „Metų mokytojai“)

Rezultatyviausia žaidėja tapo Raimonda Švedienė (Ringaudų „NeBedarbiai“ komanda).

Šventę organizavo futbolo entuziastai Ramūnas Švedas, Martynas Karpavičius, Marius Mastauskas. Renginio draugas – „Automatikos biuras“.

Turnyro akimirkas įamžino Beata Štampachova.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS