Neįgaliesiems

Puikus įvartis Baltarusijoje padėjo iškovoti lygiąsias

Lietuvos merginų (iki 17 metų, WU17) futbolo rinktinė kontrolinėse rungtynėse Minske sužaidė 1:1 su Baltarusijos komanda.

Pirmajame kėlinyje komandos nepasižymėjo. Baltarusės išsiveržė į priekį antrojo kėlinio viduryje. Mūsiškėms nepavyko išmušti kamuolio netoli baudos aikštelės vidurio, kamuolys atšoko laisvai puolėjai ir ši įsiveržusi į baudos aikštelę pasiuntė kamuolį į vartus.

Visgi Lietuvos komanda nepasidavė ir likus žaisti kelias minutes rezultatą išlygino. Gintarė Blažytė perdavė kamuolį prie baudos aikštelės laukusiai Judita Sabatauskaitei, saugė suklaidino varžovų gynėją ir stipriu bei tiksliu smūgiu iš 20 metrų pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Šios rungtynės buvo viena paskutinių repeticijų prieš artėjantį Europos WU17 čempionato finalinį etapą. Varžybų starte gegužės 9-ąją Lietuvos komanda Alytuje priims Olandijos futbolininkes, po trijų dienų Šiauliuose žais su Suomija, o gegužės 15 d. vėl Alytuje susitiks su Europos čempione Vokietija. Bilietus į rungtynes platina „Ticketmarket.lt“.

Rungtynių statistika

Baltarusija – Lietuva 1:1
Įvarčiai: 46 min. (Baltarusija), 77 min. Judita Sabatauskaitė (Lietuva).

WU-17 Lietuva: Monika Bačkieriūtė, Gintarė Blažytė, Milita Ragauskaitė, Loreta Rogačiova, Laura Ubartaitė, Marija Galkina, Ugnė Lazdauskaitė, Judita Sabatauskaitė, Silvija Šafranovič, Dorotėja Aidukaitė, Erika Šupelytė (po keitimo žaidė Meda Šeškutė, Karilė Liužinaitė, Gabija Toropovaitė, Gabrielė Ragauskaitė, Eva Jakaitė, Alina Špakovskaja).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS