Pusfinalyje „Kauno Žalgiris“ neturėjo vargo, o „Vikingus“ į pergalę vedė ukrainiečiai

Šeštadienį Futsal A lygoje prasidėjo pusfinalio kovos, o pirmąjį žingsnį link finalo žengti pavyko praėjusių metų finalininkams „Kauno Žalgiriui“ ir Jonavos „Vikingams“. Pusfinalio serijoje iki dvejų pergalių būtent šios komandos laimėjo pirmąsias rungtynes.

Šalies čempionų titulą ginantis „Kauno Žalgiris“ pusfinalyje susirėmė su Alytaus „Dainava“, bet pastarieji rimto pasipriešinimo nesuteikė – Kauno komanda laimėjo rezultatu 8: 1.

Daugiau nei apčiuopiamą persvarą „Kauno Žalgiris“ susikrovė vos per septynias minutes. Pirmą minutę tiksliai smūgiavo brazilas Bruninho, po to įvartį pridėjo jo tautietis Arthuras, o tada estafetę perėmė lietuviai – Albert Voskunovičius ir Justinas Zagurskas.

15 minutę Mindaugas Strauka rezultatą sušvelnino, bet „Kauno Žalgirio“ kapitonas J. Zagurskas prieš pertrauką vėl sugrąžino keturių įvarčių persvarą.

Antrajame kėlinyje „Kauno Žalgiris“ tiesiog užbaigė pradėtą darbą, o prie pergalės įvarčiais dar prisidėjo Maksymas Avetysianas, Arthuras ir A. Voskunovičius.

Tuo metu kitose rungtynėse vyko įnirtingesnė kova, o staigmeną galiausiai pateikė Jonavos „Vikingai“, kurie išvykoje 5:2 palaužė aukščiau reguliariajame sezone finišavusius SFK „Panevėžio“ žaidėjus.

Šiose rungtynėse pirmieji atsidarė „Panevėžys“, o tai padarė veteranas Arūnas Šteinas. Visgi, tas pats A.Šteinas po kelių minučių įsimušė į savo vartus ir rezultatas tapo lygus.

Prieš pertrauką Tadas Markevičius sugebėjo įmušti antrąjį komados įvartį, tad būtent „Panevėžys“ į pertrauką žengė pirmaudamas.

Visgi, antrasis kėlinys jau priklausė svečiams. Kėlinio pradžioje ukrainietis Taras Onufrakas išlygino rezultatą, o „Vikingų“ naudai jį persvėrė Genaras Samsonik.

„Panevėžys“ bandė pakeisti rungtynių eigą, bet tam sutrukdė kitas „Vikingų“ ukrainietis Viktoras Kravtsovas. 33 minutę jis padvigubino savo ekipos persvarą, o prieš rungtynių pabaigą ją galutinai įtvirtino.

Atsakomosios rungtynės tarp šių komandų bus sužaistos kovo 8 dieną Jonavoje, o „Kauno Žalgiris“ ir „Dainava“ antrąsias rungtynes žais kovo 9 dieną.

Rezultatai:

„Kauno Žalgiris“ 8:1 Alytaus „Dainava“

1’ [1:0] Bruninho

4’ [2:0] Arthur

5’ [3:0] Albert Voskunovič

7’ [4:0] Justinas Zagurskas

15’ [4:1] Mindaugas Strauka

20’ [5:1] Justinas Zagurskas

23’ [6:1] Maksym Avetysian

31’ [7:1] Arthur

40’ [8:1] Albert Voskunovič

SFK „Panevėžys“ 2:5 Jonavos „Vikingai“

5’ [1:0] Arūnas Šteinas

7’ [1:1] Arūnas Šteinas (į savo vartus)

17’ [2:1] Tadas Markevičius

22’ [2:2] Taras Onufrak

26’ [2:3] Genaras Samsonik

33’ [2:4] Viktor Kravtsov

38’ [2:5] Viktor Kravtsov