Neįgaliesiems

R. Baravykas: „Turime parodyti save iš geriausios pusės“

Lietuvos rinktinė pradėjo treniruočių stovyklą prieš laukiančią akistatą su Farerų salų bei Liuksemburgo rinktinėmis.

Su žiniasklaida prieš treniruotę bendravęs rinktinės futbolininkas Rolandas Baravykas teigė, jog abiejuose mačuose komanda kovos dėl pergalės.

„Tikimės tik vieno, iš dviejų rungtynių norėtume paimti maksimumą, reikia labai pergalių“, – kalbėjo šiaulietis.

Kalbėdamas apie naująjį rinktinės trenerį Reinholdą Breu, gynėjas teigė sulaukęs iš jo dėmesio ir jau turėjęs keletą pokalbių.

„Turėjome pokalbių su treneriu, jis tikisi, kad visi žaidėjai yra pasiruošę, kaip ir minėjau, turime laimėti rungtynes ir parodyti save iš gerosios pusės.

Kalbėjome su treneriu jau ir seniau, jis skambino, teiravosi, kaip jaučiamės, klausė, kada pats žaisiu, norėjo atvykti rugpjūčio mėnesį, bendravome, tikrai malonu, kai paskambina ir klausia, kokioje formoje, kviečia į nacionalinę rinktinę“, – dėstė futbolininkas.

Tiesa, klubinė R. Baravyko karjera šiuo metu šiek tiek pristojo – visai neseniai jis atsisveikino su Klužo „Universitatea“ komanda Rumunijoje ir šiuo metu neturi klubo.

„Viskas labai paprasta, atėjo naujas treneris, dar nepraėjus savaitei jis norėjo atsisveikinti su 6-7 žaidėjais ir pasakė labai paprastai – aš nematau jūsų savo planuose, eikite ir tarkitės su sporto direktoriumi, taip ir susitarėme.

Dabar svarbiausia čia (rinktinėje – red.), jei viskas gerai bus, niekada negali žinoti, bet kada gali paskambinti ir atsirasti pasiūlymas, tikiuosi, taip ir nutiks“, – apie ateitį pasakojo žaidėjas.

Kalbėdamas apie pirmą tarpusavio mačą su Farerų Salomis, futbolininkas teigė, kad ir tada pats žaidimas esą nebuvo prastas, tačiau dabar jo reikės dar geresnio.

„Tas rungtynes atsimenu labai gerai, jie tada pataikė labai gerą smūgį. Kovojome, viskas buvo kaip ir gerai, bet norisi dar geriau, atvyko senbuviai, tikiu, kad galime pasiekti dar geresnius rezultatus, tuo labiau namie, prie savų sirgalių. Tik pozityvas, reikia tik pergalės“, – pasakojo R. Baravykas.

Lietuvos rinktinės rugsėjo mėnesio tvarkaraštis:

Rugsėjo 22 diena (ketvirtadienis), 21.45 val. Lietuva – Farerų Salos (LFF stadionas, tiesiogiai per VIAPLAY).

Rugsėjo 25 diena (sekmadienis), 21.45 val. Liuksemburgas – Lietuva (tiesiogiai per VIAPLAY).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS