Neįgaliesiems

R. Breu: „Ketvirtadienį noriu matyti 90 minučių kovos ir charakterio“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė sekmadienį pradėjo treniruočių stovyklą, skirtą paskutinėms dvejoms rungtynėms šių metų UEFA tautų lygoje.

Ketvirtadienį lietuviai namuose susitiks su Farerų Salų komanda, o sekmadienį išvykoje bandys revanšuotis Liuksemburgo rinktinei.

Sekmadienį ir pirmadienį atvykę buvo dar ne visi rinktinės nariai, savaitgalį žaidę rungtynes savo čempionatuose, o pilnomis pajėgomis rinktinė treniruotis turėtų antradienį.

Pirmadienį surengtoje atviroje treniruotėje kalbėjęs rinktinės treneris Reinholdas Breu pabrėžė, kad tikisi gerų rungtynių ketvirtadienio akistatoje.

„Turiu labai gerą jausmą, viskas labai gerai, dar trūksta keleto žaidėjų, nuo rytojaus jau galėsime dirbti labai gerai. Dabar turime patikrinti žaidėjus po savaitgalio, turime smulkių traumų, bet tikiu, kad ketvirtadienį visi bus sveiki ir pasiruošę geroms rungtynėms“, – kalbėjo treneris.

Jis taip pat nenuvertino būsimo varžovo, kuriam lietuviai pirmame Tautų lygos rate nusileido 1:2.

„Žinome apie savo stiprybes ir silpnybes, mūsų žaidėjų kokybė tikrai nėra bloga, turėtume rasti gerą idėją, kaip norime įveikti varžovus. Farerų Salos gal ir yra nedidelė šalis, bet nėra silpna komanda, turi savo stiprybių, bet mes su štabu turime idėją, ką norime daryti, o svarbiausia – norime laimėti rungtynes, toks mūsų tikslas ir matysime, kaip viskas bus. Noriu matyti 90 minučių kovos, charakterio, komandinio žaidimo. Manau, kad viskas bus gerai“, – dėstė specialistas.

Jis taip pat teigė, jog svarbu kiek įmanoma pakeisti futbolininkų mentalitetą bei jiems įdiegti teisingą žaidimo idėją.

„Situacija nėra lengva, pastaraisiais mėnesiais pralaimėjome nemažai rungtynių, tačiau nenoriu kalbėti apie tai, kas buvo, kalbu su žaidėjais, ką norime pasiekti. Pirma norime turėti stabilią komandą, ypatingai ginantis, bet žaidžiame savo namuose, turime žaisti ir su kamuoliu. Pasitikiu savo komanda, jie yra vyrukai, turintys kokybės, jaunų ir vyresnių, patyrusių žaidėjų, jie ketvirtadienį turės būti svarbūs.

Mums svarbu atrasti, kokias savybes mes turime. Patikrinome daugiau nei 40 žaidėjų, žiūrėjome daug įrašų, mūsų analitikas turėjo tikrai daug darbo, dabar turime 23 žaidėjus, bet durys yra atviros visiems Lietuvos futbolininkams, ypatingai jaunoji karta atrodo labai įdomi“, – mintimis dalinosi R. Breu.

Jis taip pat sulaukė klausimo ir apie rinktinės veteraną Saulių Mikoliūną, kuris šiuo metu rinktinėje yra sužaidęs 98 mačus. Ar bus šimtasis?

„Futbolo šeima turėtų didžiuotis šitokia situacija, kalbėjau su Sauliumi, jis yra mūsų komandos dalis ir esu tikras, kad jis pasieks 100 sužaistų rungtynių ribą“, – sakė Lietuvos rinktinės treneris.

Lietuvos rinktinės rugsėjo mėnesio tvarkaraštis:

Rugsėjo 22 diena (ketvirtadienis), 21.45 val. Lietuva – Farerų Salos (LFF stadionas, tiesiogiai per VIAPLAY).

Rugsėjo 25 diena (sekmadienis), 21.45 val. Liuksemburgas – Lietuva (tiesiogiai per VIAPLAY).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS