Neįgaliesiems

R. Breu prieš dvikovą Liuksemburge: „Varžovai turi daug kokybės“

Lietuvos nacionalinė vyrų rinktinė šeštadienį atvyko į Liukseburgą ir tą patį vakarą surengė treniruotę sekmadienio rungtynių vietoje.

Prieš rungtynes tradiciškai vyko spaudos konferencija, kurioje dalyvavęs rinktinės treneris Reinholdas Breu džiaugėsi sugrįžęs į šalį, kurioje praleido 10 metų, tačiau kalbėjo apie tai, kad favoritais rytojaus mače bus šeimininkų komanda.

„Pirma, esu labai laimingas vėl čia būdamas, ypač šiame naujame stadione. Startinės pozicijos prieš rungtynes aiškios, žaidžiame prieš 93-ą FIFA reitingo komandą, situacija dabar yra aiški, favoritai yra jie. Turėjome šiek tiek problemų, traumuotų žaidėjų, kitiems po traumos dar buvo anksti grįžti, o po pirmų rungtynių turime ir du dėl kortelių negalinčius žaisti žaidėjus, Justą Lasicką ir Liną Klimavičių.

Tokia yra situacija, bet turime gerą komandą ir darysime viską, ką galime.

Pasakiau vyrukams, kad dabar turime galvoti apie šias rungtynes, praėjusias turime pamiršti. Noriu žiūrėti į priekį, labai svarbu būti artimais su žaidėjais, jie daro puikų darbą ir esu tikras, kad rytoj žaidėjai 90 minučių darys viską dėl gero rezultato Lietuvai, pasitikiu jais ir tai turėtų būti puikus renginys šiame gražiame stadione“, – konferenciją pradėjo specialistas iš Vokietijos.

Sulaukęs klausimo, ar nesijaučia čia kaip namie, R. Breu šyptelėjo.

„Nesijaučiu čia kaip namie, kaip namie jausčiausi, jei būtume Bavarijoje. Turėjau čia labai gerą laiką, radau daug gerų draugų, mėgstu šią šalį, bet nesijaučiu kaip namie“, – teigė jis.

Nors ir žino didžiąją dalį Liuksemburgo žaidėjų, R. Breu teigia labiau akcentuojantis savo komandos žaidimą.

„Būsime gerai pasiruošę, visi žinos apie jų stiprybes ir silpnybes tiek komandiškai, tiek individualiai. Bet aš noriu žiūrėti į tai, kaip žaisime mes patys. Kaip sakiau, būsime gerai pasiruošę, visi atliks gerą darbą ir matysime, ką galime pasiekti.

Turėsime idėją, kaip norime žaisti, visi nori laimėti, žaisti dėl pergalės, mes turime būti šaltakraujiški. Bus labai sunkios rungtynės, nes varžovų komanda turi daug kokybės, ne tik priekyje, kalbant apie žaidėjus kaip Danelis Sinani, bet visose aikštės dalyse jie turi stiprių ir gerų žaidėjų. Mums reikia stiprios komandos, o paskutiniame trečdalyje – kartais ir šiek tiek individualių veiksmų“, – akcentavo jis.

Dar kartą nusikėlęs į ketvirtadienio rungtynes su Farerų Salomis, R. Breu sakė, kad jos padėjo įžvelgti aspektus, kur dar reikia tobulėti.

„Tai buvo mažas žingsnis į priekį, žinoma, tai nebuvo pergalė, bet žaidėme prieš gerą komandą, analizavome rungtynes savo grupėje, visi žinome, kur turime tobulėti, ką turime daryti geriau visose aikštės dalyse, ypatingai – gynyboje. Daugumoje komponentų buvome geresni, bet dienos pabaigoje visi jautė, kad varžovai yra gera komanda, visos dalys dirba gerai kartu. Mums reikia laiko, bet tai yra tokia situacija“.

Likęs Lietuvos rinktinės rugsėjo mėnesio tvarkaraštis

Rugsėjo 25 diena (sekmadienis), 21.45 val. Liuksemburgas – Lietuva (tiesiogiai per VIAPLAY).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS