Neįgaliesiems

R. Breu: „Turiu padėkoti savo vaikinams“

Lietuvos nacionalinė vyrų futbolo rinktinė trečiadienio vakarą Baltijos taurės pusfinalyje po baudinių serijos turėjo pripažinti Islandijos ekipos pranašumą.

Pagrindinis dvikovos laikas baigėsi be įvarčių, o mušant baudinius sėkmingiau pasirodė islandai, kurie į vartus pasiuntė visus šešis savo smūgius, tuo tarpu vienas lietuvių bandymas skriejo greta vartų.

Po dvikovos rinktinės treneris Reinholdas Breu visų pirma padėkojo Sauliui Mikoliūnui, kuriam tai buvo paskutinis mačas su rinktinės marškinėliais, o vėliau teigė, kad neliko nusivylęs savo komandos pasirodymu.

„Pirma, labai noriu pasakyti, kad Saulius gali labai didžiuotis dėl savo karjeros, neįtikėtina karjera, dabar jo jau laukia kiti žingsniai. Kalbant apie rungtynes, gaila pralaimėti baudinių seriją. Po 90 minučių negalima sakyti, kad nusipelnėme finalo, bet mes žaidėme prieš labai gerą komandą ir dėjome dar vieną žingsnį į priekį, padarėme gerą darbą.

Žinoma, negalima apsiginti nuo visko, gynyboje jiems suteikėme kelis gerus šansus, bet mes gerai žaidėme su kamuoliu, abiejuose kėliniuose turėjome pavojingų situacijų. Jei įmuštume ir laimėtume per 90 minučių – islandai negalėtų dėl to pykti. Bet dabar mūsų laukia kelionė į Estiją ir ten norime eiti dar į priekį. Bet tai, kaip sužaidėme, buvo tikrai neblogas pasirodymas ir turiu padėkoti savo vaikinams, nes turėjome idėją, kaip norime žaisti ir tai padarėme neblogai.

Labiausiai pozityvu buvo tai, kad turime pakankamą kokybę žaisti prieš tokias šalis, tai yra nesilpna komanda. Galime būti patenkinti savo žaidėjais, nes matėme, kaip mūsų patyrę žaidėjai mus vedė į priekį, o taip pat matėme ir mažą dalį mūsų jaunosios kartos. Esu patenkintas mūsų darbu, disciplina, visi stadione matė komandą su charakteriu, buvo tikrai gera atmosfera“, – kalbėjo rinktinės treneris.

Baudinio nerealizavo Natanas Žebrauskas, kuris po serijos neslėpė nusivylimo, tačiau R. Breu ragino žaidėją žvelgti į priekį.

„Tai vienas momentas jo karjeroje, jam dar tik 20 metų. Man tai yra pozityvas, kai jauni žaidėjai prie manęs prieina ir sako, kad nori mušti baudinį. Jokių problemų dėl to, tai nedidelė situacija jo būsimoje ilgoje karjeroje“, – dėstė jis.

Netrukus jis dar kiek plačiau nupasakojo savo santykį su S. Mikoliūnu.

„Per tuos 5-6 mėnesius, kiek esame pažįstami, turėjome atvirą ir gerą santykį, gal ateityje jis bus sporto direktoriumi ar treneriu. Kai pasieki 100 rungtynių ribą Lietuvos rinktinėje – tai yra neįtikėtina, jis yra tikrai lyderis, svarbus mūsų komandinei dvasiai. Mums jo trūks, aišku“, – mintimis dalinosi specialistas.

Jis taip pat išreiškė didžiulį palaikymą Augustinui Klimavičiui, kuris dvikovos išvakarėse treniruotės metu patyrė kryžminių kelio raiščių traumą bei iš rikiuotės iškrito mažiausiai pusmečiui.

„Andrius Velička su juo turi labai gerą ryšį su juo, jie kalbėjosi pirma, o rungtynių dienos rytą pasikalbėjome ir mes. Mes jį palaikome, jam padėsime ir esu tikras, kad jis sugrįš dar stipresnis. Tai labai bloga situacija jam dabar, bet po operacijos ir atsistatymo, esu tikras, jis sugrįš“, – užbaigė R. Breu.

Bronzinės Baltijos taurės rungtynės Taline su Estijos komanda vyks šeštadienį 16 valandą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS