R. Breu: „Varžovai visose fazėse buvo šiek tiek geresni”

Lietuvos rinktinė Baltijos taurės dvikovoje dėl trečiosios vietos šeštadienį išvykoje 0:2 nusileido Estijos rinktinei.

Po akistatos Lietuvos rinktinės treneris Reinholdas Breu pripažino, kad šeimininkai buvo šiek tiek geresni visose aikštės dalyse.

„Po 90 minučių turiu pasakyti, kad estai visų rungtynių metu visose fazėse buvo šiek tiek geresni. Nusprendžau rungtynes pradėti su keliais jaunais žaidėjais, toks buvo planas. Po pertraukos padarėme keturis keitimus ir pirmas dvidešimt minučių maniau, kad galime laimėti, bet po mūsų žaidimas, ypač atakoje, nebuvo geras.

Mums labai sunku įmušti, o jei neįmuši – niekada nelaimėsi, nes visada pats gali praleisti. Žinome, ką turime daryti, šiandien tai nebuvo žingsnis į priekį, likome toje pačioje vietoje, dabar pailsėsime. Kitais metais mūsų laukia nauji iššūkiai“, – sakė specialistas.

Jis taip pat išskyrė 18-metį Gvidą Gineitį, kuris sužaidė visas rungtynes. Pirmame kėlinyje jis buvo atraminėje zonoje, po pertraukos buvo pakeltas aukščiau.

„Jis yra žaidėjas nuo baudos aikštelės iki baudos aikštelės, savo klube taip žaidžia, gali įmušti ir įvartį. Matėme, kad pirmoje pusėje atraminėje zonoje buvo sunku, su Domantu Šimkumi jau buvo lengviau, Gvidas žaidė kiek aukščiau ir manau, kad padarė gerą darbą.“, – akcentavo treneris.

R. Breu akcentavo, kad kai kurie jauni žaidėjai su savo užduotimis susitvarkė geriau nei kiti.

„Man yra svarbu suteikti mūsų jauniems žaidėjais šansą pasirodyti šiame lygyje. Tai skiriasi nuo žaidimo jaunimo rinktinėse. Pasimatė, kurie žaidėjai jau gali žaisti šiame lygyje, kuriems dar tai yra sunku“, – sakė vokietis.