Neįgaliesiems

R. Garastas po Optibet LFF supertaurės: „Galėjome pamatyti, kokioje parengtyje esame“

„Kauno Žalgirio“ klubui pirmojo trofėjaus dar teks palaukti – sekmadienį kauniečiai po baudinių serijos pralaimėjo rungtynes dėl Optibet LFF supertaurės Vilniaus „Žalgiriui“.

Rungtynėse ilgą laiką įvarčių nebuvo, dvikovos pabaigoje komandos apsikeitė tiksliais smūgiais, tad mačo baigtis persikėlė į baudinių seriją.

Joje sėkmingiau pasirodė sostinės klubas, kuris laimėjo ir iškovojo pirmąjį sezono trofėjų.

Po dvikovos kauniečių vyriausiasis treneris teigė, jog rungtynes pralaimėti tokiu būdu – apmaudu, tačiau galima įžvelgti ir pozityvių dalykų.

„Aišku, yra apmaudu, bet džiugu, kad apskritai pavyko nueiti iki baudinių. Pabaiga buvo permaininga ir sudėtinga, padarėme klaidą ir praleidome įvartį, bet komanda gerai sureagavo, pavyko įmušti ir iškovoti tą baudinių seriją, kai jau atrodė, kad viskas prarasta. Kažką iš to pabandysime pasiimti ir tą dvasią turėti ir sezono metu.

Turėjome galimybę pažiūrėti, kokioje parengtyje esame šiuo metu žaisdami prieš vieną geriausių lygos komandų, manau, rungtynės buvo gero lygio, permainingos, abi komandos vienu ar kitu metu turėjo daugiau iniciatyvos.

Matėme, kur dar reikia patobulėti, kur galbūt galime nubausti „Žalgirį“, tokios apžvalginės rungtynės, po kurių vieni liūdi, kiti – džiaugiasi. Šį sykį esame tarp tų, kurie liūdi“, – kalbėjo specialistas.

„Kauno Žalgiris“ prieš baudinių seriją atliko įdomų manevrą ir pakeitė vartininkus – vietoje Deivido Mikelionio į aikštę serijai žengė Arijus Bražinskas.

R. Garastas teigė, jog tokį sprendimą nulėmė geras rezervinio vartininko pasirodymas treniruotėse prieš rungtynes.

„Priimti tokį sprendimą buvo labai paprasta, nes porą savaičių iki rungtynių, kiek treniravomės, būtent Arijus atrėmė daugiausiai baudinių, dėl to yra jo teisė stoti.

Jis gerai stovėjo treniruotėse, daug smūgių atrėmė ir pasirinkome jį. Manome, kad jis padarė daug gerų dalykų“, – savo auklėtiniui gerus žodžius skyrė komandos treneris.

Kalbėdamas apie pasirengimą Optibet A lygos sezonui, R. Garastas akcentavo, kad komanda per likusį laiką sudės likusius akcentus ir turėtų būti pasiruošusi pilnai.

„Manau, kad tai buvo geros rungtynės su stipriu varžovu, su kuriuo, manau, konkuruosime visus metus. Manau, kad sezonui esame pasiruošę, dar turime laiko iki pirmų rungtynių. Šiame mače žaidėjai išsikrovė tikrai daugiau nei ankstesniuose mačuose. Tai yra geras pamatas ateinančioms A lygos rungtynėms.

Supertaurės rungtynėse visada smagu būti laimėjusiose pusėje, tačiau tai nėra kaip čempionatas ar taurė, kur link trofėjaus eini ilgą kelią. Tai yra vienadienis efektas, arba laimėjai, pasidžiaugei ir grįžai namo, arba pralaimėjai ir toliau ruošiesi sezonui. Tą ir kalbėjome, kad reikia ruoštis toliau“, – dėstė specialistas.

Taip pat jis pridėjo, jog yra patenkintas naujokų integracija į komandą.

„Kiekvieno situacija yra atskira, priklauso nuo to, kada atvyko, kažkas gal turėjo ilgesnį pasiruošimą, kažkas atvyko vėliau. Bet treniruotėse matome jų kokybę, matome, kad jie tikrai padės komandai, yra geri žaidėjai, dar reikia šiek tiek laiko, bus pilnai integruoti ir sudarys gerą konkurenciją“, – mintimis dalinosi treneris.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS