Neįgaliesiems

R. Garastas prieš dvikovą Norvegijoje: „Esame pasiruošę viskam“

Antradienį į Norvegijos šiaurėje įsitaisiusį Budės miestą atvykęs „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas trečiadienį vakare surengė paskutinę treniruotę prieš UEFA Europos lygos atrankos rungtynes su vietos „Glimt“ klubu.

Žalgiriečiai išvykoje mes iššūkį Norvegijos čempionate šiuo metu užtikrintai pirmaujančiai ir be pralaimėjimų šiame sezone vis dar žygiuojančiai komandai.

Varžovams gerų žodžių po paskutinės komandos treniruotės negailėjo ir „Kauno Žalgirio“ ekipos vyr. treneris Rokas Garastas.

„Tai mėgstanti atakuoti komanda, žaidžianti akiai patrauklų futbolą, o jų atakavimo galia galima įsitikinti kiekvienose rungtynėse. Tai labai dinamiška komanda, atakoje turinti daug ginklų. Vis tik, kaip ir visos komandos – turi silpnybių“, – pasakojo žalgiriečių strategas.

Nors aiškiais šios dvikovos favoritais yra laikomas „Glimt“ klubas, 32-ejų specialistas tai laiko net savotišku pranašumu.

„Jokia paslaptis, kad varžovai šiose rungtynėse yra favoritai, tad visa įtampa krenta jiems. Tai nuo mūsų nuima įtampos dalį, bet iš mūsų pusės tai yra dar vienos normalios rungtynės, į kurias eisime su tuo pačiu tikslu – siekti pergalės. Mūsų kovingumas ir dvasia yra aukštoje parengtyje“, – svarstė komandoje pirmus metus dirbantis treneris.

Šiemet dėl visą pasaulį sukausčiusios pandemijos UEFA Europos lygos atrankose kiekvienas etapas vyksta tik iš vienerių rungtynių, o tai įneša ir korekcijų komandų planuose.

„Tai yra vienerios rungtynės, kuriose gali nutikti visko, o tam viskam mes esame pasiruošę. Sieksime tik pozityvaus rezultato. Daug dėmesio skyrėme psichologinei daliai. Išvykoje žaidžiant prieš tokį varžovą ir bus svarbiausia dalis, kaip mes sugebėsime prisitaikyti sunkiuose momentuose, kai kažkas nesigaus. Manau, kad lemiamas faktorius bus tai, kaip mes išgyvensime sunkiose situacijose“, – mintimis dalinosi „Kauno Žalgirio“ vairininkas.

Rungtynės Budės mieste ketvirtadienį prasidės 19 valandą Lietuvos laiku, o rungtynių transliacija yra numatoma per DELFI TV.

FK Kauno Žalgirio informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS