Neįgaliesiems

R. Garastas pripažintas geriausiu spalio mėnesio Optibet A lygos treneriu

Ilgą laiką šio sezono „Optibet A lygoje“ tiesioginius konkurentus besivijęs „Kauno Žalgiris“ praėjusį mėnesį galiausiai pasiekė savo tikslą.

Trečius metus prie Laikinosios sostinės komandos vairo stovintis strategas Rokas Garastas buvo pripažintas geriausiu spalio mėnesio treneriu – tai tapo aišku, kai buvo suskaičiuoti žurnalistų ir tv3.lt portale surengtos apklausos sirgalių balsai.

Tai – antrasis toks R. Garasto įvertinimas šiemet. Pirmojo pripažinimo, kai taip pat buvo įteiktas lygos rėmėjo „Antėja“ prizas, 34-erių futbolo specialistas sulaukė rugpjūtį.

Praėjusį mėnesį „Kauno Žalgiris“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa, taip pat 2:0 įveikė Marijampolės „Sūduvą“, 1:0 – FA „Šiauliai“ bei 3:0 Gargždų „Bangą“.

Šiuo metu kauniečiai po 35 mačų yra iškovoję 60 taškų, žengia treti bei turi geras galimybes tiek vėl pasidabinti medaliais, tiek užsitikrinti vietą kito sezono UEFA Konferencijų lygoje.

„Spalio mėnesį jau neturėjome kur trauktis, mums tai buvo „arba arba“, siekiant grįžti į pirmąjį trejetą ar kovojant dėl Konferencijų lygos vietos. Daug žaidėjų grįžo po traumų, gerėjo vienas kito supratimas, taip pat prie to prisidėjo grįžimas į Dariaus ir Girėno stadioną, kadangi kiekvienam žaidėjui tai buvo papildomas stimulas.

Suprantame, kad rungtynės su „Žalgiriu“ – pačios svarbiausios šiame sezone, prieš šių metų čempionų komandą, kuri demonstravo puikų žaidimą šį sezoną, jų namų aikštėje, tačiau tokia yra situacija ir turime ją priimti. Žaidžiant prieš „Žalgirį“ rungtynės visuomet būna įtemptos ir kovingos, turime būti gerai pasiruošę visomis prasmėmis, tai bus mūsų kova dėl medalių“, – teigė R. Garastas.

Kovą „Optibet A lygos“ geriausio mėnesio trenerio laurus susižėrė „Panevėžio“ strategas Valdas Urbonas, balandį – „Hegelmann“ ekipai vadovaujantis Andrius Skerla, gegužę – buvęs „Sūduvos“ vairininkas Miguelis Moreira, liepą – FA „Šiauliai“ vyr. treneris Mindaugas Čepas, birželį ir rugsėjį – Vilniaus „Žalgirio“ atstovas Vladimiras Čeburinas.

alyga.lt informacija, zalgiris.lt nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS