Neįgaliesiems

R. Jonušaitė: „Jausmas grįžti – nepakartojamas“

Nors Lietuvos rinktinė UEFA Tautų lygos starte patyrė nesėkmę, į rinktinės gretas po beveik dvejų metų pertraukos grįžo puolėja Rimantė Jonušaitė.

Palikusi visas traumas už nugaros, puolėja vėl su optimizmu žvelgia į ateitį.

„Jausmas – neapsakomas, grįžti į savo šeimą visada labai smagu. Tikrai labai gera, tas užsidegimas, noras dar didesnis, tikiuosi, pavyks tai pernešti ir į aikštelę.

Pasikeitimų tikrai nemažai, yra daug jaunų žaidėjų, personalas taip pat, pati irgi su šiuo personalu dirbu pirmą kartą, tai viskas yra nauja, reikia įsilieti pilnai, bet iš esmės viskas taip pat.

Jaunos žaidėjos integruojasi labai gerai, per treniruotes dirba, stengiasi. Aišku, gal dar reikia kažkiek tos patirties, laiko, bet manau, kad joms sekasi puikiai. Ką matau – tikrai perspektyvios ir turi daug potencialo“, – sakė futbolininkė.

Ji taip pat teigė net ir nežaisdama visada palaikiusi ryšį su dabartiniu rinktinės treneriu Danieliu Wimmeriu.

„Su treneriu bendravome visada, prieš kiekvieną stovyklą susiskambindavome, palaikėme ryšį, paklausdavo, kokia mano situacija, tad ryšys tikrai buvo geras“, – dėstė ji.

Kalbėdama apie UEFA Tautų lygos turnyrą, žaidėja jį įvertino kaip gerą iniciatyvą.

„Mano nuomone, tai yra labai geras turnyras, grupėje visos komandos nori laimėti, žino, kad gali laimėti, tad kovos labai stipriai“, – mintimis dalinosi ji.

Lietuvos moterų rinktinė šįvakar 18 valandą antrose UEFA Tautų lygos rungtynėse susitiks su Turkijos vienuolike.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS