R. Jonušaitės ir J. Čubrilo tandemas nukalė pergalę „Gintrai-Universitetui“

Aštuntąją pergalę Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionate iškovojo Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės.

Šiaulietės savo žiūrovų akivaizdoje be didesnio vargo 7:0 (3:0) pranoko penktąją vietą turnyrinėje lentelėje užimančias „Utenos Utenio“ futbolininkes.

Lietuvos čempionių įvarčių sąskaitą 12-ąją mačo minutę atidarė Rimantė Jonušaitė. Ryžtingai nusiteikusi puolėja vos po keturių minučių pelnė dublį ir padvigubino šiauliečių pranašumą. Prabėgus dar keturioms minutėms rezultatyviausia A lygos žaidėja įsirašė „hat-tricką“, tai padariusi vos per 20 susitikimo minučių.

Nuo to laiko uteniškių vartai tarsi užsirišo, o ketvirtojo Rimanto Viktoravičiaus auklėtinių įvarčio teko laukti daugiau nei pusvalandį žaidimo laiko. Jau po pertraukos, 65-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo savo įvarčių sąskaitą atsidariusi ir estafetę iš R. Jonušaitės perėmusi Jelena Čubrilo. Pajutusi saldų įvarčio skonį serbė pratęsė sėkmingą pasirodymą ir per dešimt artimiausių minučių pelnė dar du įvarčius, o rezultatas tapo 6:0.

Paskutinį kartą šiame mače varžovių vartų tinklas sudrebėjo 80-ąją minutę, kuomet dar vieną 11 metrų baudinį realizavo R. Jonušaitė.

Kitas A lygos rungtynes „Gintra-Universitetas“ žais jau šį sekmadienį, liepos 12 dieną, 13 val. Šiaulių miesto centriniame stadione prieš Gargždų „Bangos“ vienuolikę. Įėjimas – nemokamas.