Neįgaliesiems

R. Sadauskas prieš startą Hegelmann LFF taurėje: „Koncentruojamės į savo žaidimą“

Liepos 14 dieną „Kauno Žalgirio“ futbolo komanda pradės savo kelionę LFF taurės turnyre. Aštuntfinalio etape Roko Garasto treniruojama komanda keliaus į Kybartus, kur susitiks su seniausiu Lietuvos futbolo klubu „Sveikata“.

 

Klubo egzistavimo šimtmetį praėjusiais metais atšventęs klubas šiuo metu rungtyniauja LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse ir ten tarp 14 komandų užima trečią vietą.

Šeštadienį A lygos rungtynes prieš Gargždų „Bangos“ komandą žaidę ir rezultatu 2:0 jas laimėję „Kauno Žalgirio“ futbolininkai pirmadienį susirinko į treniruotę ir jau ruošėsi būsimai dvikovai su Kybartų ekipa. Po treniruotės mintimis apie būsimas rungtynes ir taurės specifiką su Žalgiris.lt dalinosi Rimvydas Sadauskas.

„Kaip komanda nesirenkame varžovų ir su visais einame lyg į paskutinę kovą. Treneris visada mini, kad tai yra mūsų finalas ir mes žiūrime tik į artimiausias rungtynes. Pasiruošimas rungtynėms nebuvo kažkuo išskirtinis, ruošiamės lygiai taip pat kaip ir kitoms rungtynėms. Važiuosime rodyti savo klasės ir meistriškumo, tad mus tenkins tik vienas rezultatas – pergalė“, – kalbėjo komandos gynėjas.

Nors laisvadienį po šeštadienio rungtynių gavę futbolininkai pasirengti rungtynėms su „Sveikata“ turėjo vos dieną, R. Sadauskas tikina, kad laiko pasirengti pakaks.

„Namų darbus padarėme. Prieš treniruotę buvo susirinkimas su treneriu, pažiūrėjome kaip žaidžia varžovai, pamatėme jų žaidimo braižą ir dabar žinome, kur derėtų jų pasisaugoti. Antroji dalis yra ta, kad mes ruošiamės žaisti savo žaidimą ir koncentruojamės į tai“, – į būsimus varžovus žvelgė žalgirietis.

Praėjusiame sezone LFF taurėje žalgiriečiams pavyko nukeliauti iki ketvirtfinalio etapo, kuriame po vienuolikos metrų baudinių serijos teko pripažinti tuo metu dar LFF Pirmoje lygoje žaidusios Gargždų „Bangos“ pranašumą. Pasak 23-ejų metų R. Sadausko, komanda supranta, kad taurėje viskas gali baigtis vos po vienų rungtynių.

„Tai tik įrodo, kad kiekvienos rungtynės yra labai svarbios. Toks yra mūsų komandos veidas – į kiekvienas rungtynes einame lyg į finalines ir tai mums nesuteikia jokios baimės. Esame pasiruošę žaisti kiekvienose rungtynėse“, – kalbėjo praėjusio sezono viduryje prie komandos prisijungęs futbolininkas.

Liepos 14 dieną rungtynės Kybartuose prasidės 19 valandą. Tiesiogiai rungtynes stebėti bus galima Lietuvos futbolo Facebook ir Youtube paskyrose bei LFF taurės Facebook paskyroje.

FK „Kauno Žalgirio“ informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS