Neįgaliesiems

R. Stanulevičius – apie sunkų traumų periodą, laiką Izraelyje bei žaidimą Telšiuose

Telšių „Džiugo“ klubas šiemet savo debiutiniame Optibet A lygos sezone kovojo tikrai pagirtinai, o vienas iš svarbių komandos žaidėjų buvo ir po pertraukos į aukščiausią Lietuvos divizioną sugrįžęs saugas Rokas Stanulevičius.

Prie „Džiugo“ jis prisijungė dar pernai, su komanda sužaidė sezoną LFF Pirmoje lygoje, o vėliau priėmė iššūkį ir taip pat žengė į aukščiausią lygą.

„Buvo ir traumų, ir operacijų, bet džiaugiuosi, kad pavyko visas traumas išsilaižyti ir galiu padėti klubui. Jausmas tikrai geras, laukiau to“, – sakė futbolininkas.

Prieš tai jis sezoną praleido „Panevėžio“ klube, o dar anksčiau turėjo priverstinę beveik poros metų pertrauką nuo futbolo, kurią nulėmė ne viena rimta trauma.

„Buvo sunki situacija, turėjau patirti dvi operacijas. Pamąstymų buvo visokių, bet džiaugiuosi tuo, kad labai palaikė šeimos nariai, niekada negalvodavo apie planą B, patys matė, kaip aš atsiduodavau visam reabilitaciniam procesui. Neslėpsiu, buvo sunku, bet visada galvojau apie geriausią scenarijų. Bet esu čia, vėl mėgaujuosi futbolu ir džiaugiuose“, – akcentavo R. Stanulevičius.

Verta paminėti, kad jis savo karjeroje gali pasigirti ir turėtu legionieriaus etapo įrašu – 2016-2017 metais jis pusantrų metų praleido Izraelyje, kur spėjo atstovauti dviem klubams.

„Agentas man užsiminė apie galimybę save išbandyti kitoje šalyje, Izraelyje. Iš pradžių nepatikėjau, bet vėliau jie susisiekė su klubu, susitarė dėl išpirkos sumos ir visas perėjimas įvyko realiai per savaitę.

Buvo visko, bet reziumuojant – fantastiški metai, įgavau begalę patirties tiek aikštėje, tiek už jos. Žmonės, gyvenimas, tikrai buvo nereali patirtis ir linkiu visiems tai patirti“, – teigė žaidėjas.

Vaizdo įraše – daugiau žaidėjo minčių apie sunkias mintis gydantis traumas, naujas veiklas reabilitacijos metu bei darbą su treneriu Mariumi Šluta.

Kulis photography nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS