Neįgaliesiems

R. Vėževičius: „Būsiu šiemet kaip darželio auklėtojas“

Vienas iš labiausiai patyrusių šio sezono žaidėjų – Robertas Vėževičius – jau trečius metus gina Gargždų „Bangos“ garbę ir dabar klube turi dar daugiau funkcijų.

Išvykus ne vienam „Bangos“ simboliui, komanda ženkliai atjaunėjo, tad R. Vėževičius jau tapo savotišku vyr. trenerio Davido Afonso asistentu. Šią funkciją iš Ukmergės kilęs futbolininkas priėmė su malonumu.

Anot jo, 8-oje turnyro lentelės vietoje šiuo metu žengianti „Banga“ savo tvirtovėje bus išties nelengvai įveikiamas varžovas.

„Kaip aš vadinu, būsiu šiemet kaip darželio auklėtojas. Labai atsijauninome, daug vietinio jaunimo turės šansą šiemet įrodyti. Tai gera terpė jiems atsiskleisti, save parodyti.

Kiek skaičiau, visi mus nurašė, kad kovosime dėl išlikimo. Nemanau, kad būsime labai skriaudžiami – aišku, sezonas bus labai sunkus. Tegu kitos komandos nemano, kad atvažiavusios į Gargždus lengvai pasiims taškus“, – teigė R. Vėževičius.

„Savaitės interviu“ rubrikoje 36-erių futbolininkas papasakojo apie legionieriaus etapą Izraelyje, etapą Pakruojo „Kruojoje“ ir planus po karjeros pabaigos.

alyga.lt informacija, fkbanga.lt nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS