Neįgaliesiems

R. Viktoravičius: „Armėnėms bandysime primesti savo žaidimo stilių“

Kovo 4 ir 6 dienomis Jerevane mūsų šalies moterų futbolo rinktinė sužais dvejas kontrolines rungtynes su Armėnijos futbolininkėmis. Kaip teigė komandos vyriausias treneris Rimantas Viktoravičius, buvo ieškoma panašaus pajėgumo varžovo, su kuriuo bus galima ne tik gintis, bet ir bandyti žaisti atakuojantį futbolą.

„Bandysime varžovėms primesti savo žaidimo stilių. Turėsime žaisti aktyviai, agresyviai, gerai kontroliuoti kamuolį, visa komanda privalės atidžiai gintis. Vien kontroliuoti kamuolį neužteks – dar turėsime jį iš varžovių atimti“, – sakė R. Viktoravičius.

Treneriui nerimą kelia tai, kad komandai nepavyko sudalyvauti nei vienoje treniruotėje. Be to, dėl asmeninių priežasčių su komanda neišvyko Greta Kaselytė-Lukjančiukė, Liucija Vaitukaitytė bei Gabija Gedgaudaitė.

„Viliuosi, kad prie „Gintros“ merginų kitoms nebus labai sudėtinga prisiderinti. „Gintra“ šiemet jau sužaidė aštuonerias rungtynes, o tai neabejotinai yra pliusas. Kitas dalykas – mūsų žaidėjos yra jaunos, o jaunam sportininkui yra būdingas nepastovumas. Gali sužaisti labai gerai, o gali suklysti lygioje vietoje“, – pasakojo R. Viktoravičius.

Itin pakilios nuotaikos į rungtynes išvyko 2019 m. geriausia jaunąja futbolininke išrinkta Rimantė Jonušaitė.

„Komandos nusiteikimas tikrai geras. Nors rungtyniausime be savo lyderių Gretos, Gabijos ir Liucijos, sieksime tik teigiamo rezultato“, – sakė R. Jonušaitė, pridūrusi, kad nepaisant savo labai jauno amžiaus ji jau dabar pasiruošusi imtis lyderės vaidmes.

Apie varžoves vyriausias rinktinės treneris teigė turintis minimaliai informacijos ir kol kas dar renka ją. Armėnių moterų rinktinė yra susikūrusi neseniai ir sužaidusi vos keletą oficialių rungtynių. Paskutinės buvo atrankos varžybos į 2013 metų Europos čempionatą.

Tuomet pasirodyta ganėtinai sėkmingai: įveiktas pirmasis etapas, antrajame laukė grėsmingos varžovės: Danija, Austrija, Čekija, Portugalija. Nieko keisto, kad Armėnijos atstovėms rimčiau pasipriešinti nepavyko ir buvo patirti visi aštuoni pralaimėjimai.

„Kaip ir visos Kaukazo tautos, armėnės turėtų būti techniškos ir individualiai stiprios, tačiau neaišku kaip bus su komandiniu žaidimu ir drausme“, – teigė komandos treneris R. Viktoravičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS