Neįgaliesiems

R. Viktoravičius: „Merginos atidavė viską, ką gali“

Lietuvos moterų rinktinė pasaulio čempionato atrankoje patyrė nesėkmę, namuose 0:5 pralaimėjusi Italijos vienuolikei.

Po dvikovos rinktinės vyriausiasis treneris Rimantas Viktoravičius teigė, jog merginos aikštėje atidavė viską, ką galėjo.

„Pirmi įspūdžiai tokie, kad merginos atidavė viską, ką gali, bet šiai dienai esame tokie, kokie esame. Po kiekvienų rungtynių žaviuosi jų atsidavimu, motyvacija ir noru žaisti futbolą. Kaip šiandien pasakė mūsų kapitonė, rezultatas yra ne švieslentėje, o tame, kaip mes tobulėjame, kaip mes stengiamės, o rezultatas kažkada ateis ir į švieslentę“, – teigė strategas.

Jis taip akcentavo, jog momentais pavyko apsunkinti italių atakas per centrą, tačiau tada jos naudojosi erdvėmis kraštuose.

„Jei pralaimime – reiškia, kad ne viskas pavyko, bet buvo neblogas kompaktiškumas, italės turėjo vargo einant pro vidurio zoną, ką mes ir akcentavome, bet tada atsilaisvino kraštai ir keletą įvarčių praleidome po perdavimų. Išanalizuosime tas rungtynes ir pasistengsime, kad kitą kartą būtų geriau“, – mintimis dalinosi specialistas.

Kalbėdamas apie veiksmus atakoje, R. Viktoravičius teigė, jog su sėkmės šypsniu lietuvės galėjo ir pasižymėti.

„Mūsų taktika buvo parinkta pagal mūsų galimybes, bandėme išeiti į greitas atakas, kelis kartus aštriai sužaidė Rimantė Jonušaitė ir Liucija Vaitukaitytė, prie didelės sėkmės galėjome pelnyti ir įvartį. Bandėme kompaktiškai gintis, bet italių meistriškumas yra aukštas ir mums apsiginti nepavyko“, – sakė jis.

Nepaisant nesėkmės, treneris teigė, kad potencialo ši komanda turi ir kad tam tikrą postūmį gali suteikti iš jaunimo rinktinės ateinančios futbolininkės.

„Potencialas yra didelis, šiais metais turėjome daugiau turnyrų, matosi susižaidimas, branduolys. Aišku, viskas turi ateiti iš apačios, U19 rinktinės, ten yra perspektyvių mergaičių, gal daugiau kas išvažiuos žaisti į užsienį, daugiau patobulės. Manau, kad potencialas yra ir su laiku tai pamatysime“, – sakė jis.

Šiemet lietuvės atrankoje sužais dar dvejas rungtynes – lapkričio 26 dieną jos išvykoje susitiks su Kroatijos rinktine, o lapkričio 30 dieną Vilniaus LFF stadione jų lauks akistata su Šveicarija.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS