Neįgaliesiems

R. Viktoravičius: „Pabaigoje pavargome žaidžiant be kamuolio“

Po Čempionių lygos aštuntfinalio rungtynių prieš „Barcelona“ komandą Šiaulių „Gintros-Universiteto“ treneris Rimantas Viktoravičius teigė, jog buvo sunku didžiąją rungtynių dalį žaisti be kamuolio.

E. Černiausko/ŠAFF.lt nuotr.

“Rezultatas yra negražus, planavome truputį kitaip. Bet “Barcelona” yra “Barcelona”. Žaisti be kamuolio visas rungtynes sunku nepraleisti įvarčio. Mums reikėjo palaikyti kamuolį, sužaisti ramiau, pakeisti puses. Per daug buvome išsigandę varžovių. Jei būtų pavykę kamuolį palaikyti, galbūt įvarčio nebūtų buvę. Ko gero dėl to rungtynių pabaigoje sugriuvome, nes fiziškai pavargome bėgioti be kamuolio. Aišku, trūksta techninio lygio. Kitas dalykas – jau sezono pabaiga. Yra merginų, kurios sužaidė po 70 rungtynių. Metų pabaigoje jaučiasi nuovargis”, – kalbėjo R. Viktoravičius.

“Gintros” kapitonė Vestina Neverdauskaitė pripažino, jog varžovės tiesiog buvo aukštesnio meistriškumo.

“Šiose rungtynėse varžovės buvo visa galva geresnės. Visada kalbame apie tai, kad rungtynių pradžioje žaisti drąsiai, nepamesti galvos, susikoncentravus žaisti gynyboje. Tas pavyko neblogai, po to nežinau kas atsitiko. Sunkiausia buvo pabaiga. Visgi ilgą laiką žaidėme be kamuolio. Stengėmės palaikyti vieną kitą, įkvėpti jėgų, bet ko gero perdegėme. Kuo patiko varžovės? Greiti perdavimai, žaidėjų judėjimas jaučiant viena kitą. Ačiū visiems susirinkusiems žiūrovams. Atidavėme ką galėjome, kad ir rezultatas ne mūsų naudai”, – sakė V. Neverdauskaitė. 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS