Neįgaliesiems

R. Viktoravičius: „Sužaidėme vienas geriausių rungtynių istorijoje“

UEFA moterų Čempionų lygos aštuntfinalį pasiekusi Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda džiaugiasi pakartojusi istorinį pasiekimą, o ekipos treneris Rimantas Viktoravičius negailėjo komplimentų savo auklėtinėms.

Lietuvos čempionės antrose šešioliktfinalio rungtynėse Ciuriche po permainingos kovos 2:1 (1:0) pranoko Šveicarijos čempionę „Zurich Frauen“ komandą po vėlyvo Zenathos Coleman įvarčio. Dabar šiaulietės laukia pirmadienio burtų traukimo ir sužinos savo varžoves.

„Sužaidėme vienas geriausių rungtynių mano trenerio istorijoje dirbant su merginomis. Merginos parodė didelį pasiaukojimą, buvo labai aukštas futbolo lygis – perdavimai, kamuolio kontrolė, merginų atsidengimas“, – po rungtynių sakė R. Viktoravičius.

„Turėjome informaciją, kad varžovės mus spaus, bet mes gerai kontroliavome kamuolį ir jiems to padaryti nepavyko. Kai varžovės įmušė įvartį, mums reikėjo numušti tempą. Bet mūsų merginos parodė valią ir įmušė įvartį.

Specialisto teigimu, varžovėms koją pakišo ne tik geras „Gintros“ žaidimas, bet ir šveicarų kalbos prieš rungtynes, jog jie turės didelius šansus laimėti: „Mums gerai sekėsi kontroliuoti kamuolį, kontratakuoti. Buvo momentų, kai oponentės pradėjo žaisti antru numeriu ir mes  turėjome visą kontrolę. Turėjau mintį, kad galime laimėti, nes varžovai buvo savimi pasitikintys ir maniau, kad galime pasiekti teigiamą rezultatą“.

Tuo tarpu susitikimo heroje ir rezultatyviausia šio sezono „Gintros-Universiteto“ futbolininkė Z. Coleman neslėpė džiaugsmo: „Esu labai susijaudinusi dėl to, kad mes patekome į kitą etapą. Per pastaruosius metus mes sunkiai dirbome ir manau, jog nusipelnėme to. Mano nuomone, turėjome didelį pasitikėjimą savimi ir tai motyvavo mus sužaisti geriau.

„Žinote, pirmajame mače nežaidžiau taip gerai, kaip šiandien. Mano įvarčiai – dovana komanda. Labai norėčiau susitikti su „Barcelona“, tai būtų svajonės išsipildymas. Tačiau mes galime žaisti prieš bet kokią komandą, nes mes esame „Gintra“, – teigė puolėja.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS