Neįgaliesiems

R. Viktoravičius: „Traumos gynėjoms paveikė žaidimą“

Po pirmojo pralaimėjimo pasaulio čempionato atrankos preliminariame etape, Lietuvos moterų rinktinės treneris Rimantas Viktoravičius neslėpė nusivylimo, kad rungtynėse su Izraeliu nepavyko atsilaikyti iki susitikimo galo ir išskyrė nesėkmės priežastis.

I. Markūnaitės nuotr.

Lietuvos komandai rungtynėse neretai teko ginti savo vartus nuo izraeliečių išpuolių, bet 77 minutę varžovės pralaužė ledus. Paskutinėmis minutėmis joms pavyko padvigubinti pranašumą ir iškovoti pergalę.

„Kaip ir sakiau, Izraelis yra stipri komanda ir meistriškumu yra geresnė už mus. Pasirinkome taktiką žaisti antruoju numeriu ir iki tol, kol negavome įvarčio, taktika pasiteisino. Rezultatas mūsų netenkina – tiek, mes, treneriai ir žaidėjos tikėjomės blogiausiu atveju sužaisti lygiosiomis“, – nusivylęs rungtynių baigtimi buvo R. Viktoravičius.

„Atakuojant mes akcentuojame žaidimą per kraštus. Šiandien buvo galimybių į priekį išvesti Simoną Veličkaitę arba Oksaną Imanalijevą, bet mūsų saugės pavėluodavo su perdavimais, arba įklimpdavome į jų gynybą. Buvo keli prasiveržimai ir kampiniai, bet mes per mažai atlikome perdavimų žaidėjoms priekyje.“

Rungtynių negalėjo tęsti gynėjos Samanta Karasiovaitė ir Ugnė Šmitaitė ir strategas pripažino, kad  rizikuoti trenerių štabas nenorėjo, nors tai pakoregavo žaidimą: „Tiek Ugnė, tiek Samanta žaidė neblogai. Tai paveikė mūsų žaidimą. Ugnei atsinaujino sena trauma, o su Samanta mes nenorėjome rizikuoti dėl jos širdies skausmų“.

Lietuvos rinktinės gynėja Vestina Neverdauskaitė teigė, kad merginos po pralaimėto susitikimo jaučia nusivylimą ir išskyrė varžovių stiprų spaudimą: „Tikėjomės, kad jos nestovės ir nelauks, kai kontroliavome kamuolį. Patyrėme didelį spaudimą ir dėl to nepavyko atlikti ilgų perdavimų ir nesugebėjome išnaudoti kraštų. Varžovės išsiskyrė tuo, kad drąsiai mus spaudė. Gaudavome kamuolį ir nebuvo laiko daug galvoti“

„Mums pritrūko sėkmės, tačiau turime tokį rezultatą, kokį turime. Ateinančiose rungtynėse mes tikimės dar labiau pridėti jėgos – tam čia mes ir susirinkome. Tikėsimės, kad komanda po šių rungtynių nenuliūs ir toliau visas jėgas atiduosime likusioms rungtynėms“, – pridėjo futbolininkė.


ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS