Neįgaliesiems

Radviliškio "Lokomotyvas" surengė trenerių mokymus

Radviliškio “Lokomotyvo” klubas surengė futbolo trenerių mokymus, kuriuose dalyvavo ir žinomi futbolo specialistai.

“Lokomotyvo” (VšĮ Radviliškio futbolo klubas) iniciatyva Vilniaus rajone lapkričio mėnesį vyko mokymai futbolo trenerių bendrųjų ir profesinių kompetencijų tobulinimui.

48 val. trukmės mokymo programa siekta sudaryti kokybiškas galimybes futbolo treneriams, dirbantiems su jaunimu ir suaugusiais, įgyti darbo rinkai aktualių bendrųjų kompetencijų ir profesinei veiklai reikalingų žinių bei gebėjimų treniruočių proceso planavimo ir valdymo; sportininkų ir trenerio psichologinio rengimo srityse.

Mokymuose dalyvavo 25 treneriai, dirbantys su vaikais bei suaugusiais profesionaliame ir mėgėjiškame lygyje. Tarp jų buvo tokie specialistai kaip buvęs Utenos “Utenio” ir šalies jaunimo rinktinės strategas Mindaugas Čepas, šalies vicečempiono “Trakų” klube dirbantis Virmantas Lemežis bei kiti.

Programos vykdytojai siekė didinti mokymų futbolo treneriams prieinamumą; supažindinti futbolo trenerius su moderniomis treniruočių planavimo ir valdymo teorijomis ir technologijomis; suteikti futbolo treneriams profesinių ir bendrųjų kompetencijų, integruojant kelias disciplinas (sporto ir bendravimo psichologija, organizacijų valdymas, treniruočių ir varžybų proceso valdymas); didinti futbolo trenerių konkurencingumą ir rezultatų kokybę.
 
Programą sudarė šešios temos: treniruočių proceso planavimas ir valdymas, periodizacija futbole, psichologiniai futbolininko ugdymo aspektai , mokėjimas mokytis, konfliktų sprendimas ir valdymas, komandinio darbo įgūdžių lavinimas. Bene daugiausiai teigiamų atsiliepimų sulaukė lektoriaus Ričardo Diržio vesti komandinio darbo stiprinimo ir psichologinio futbolininkų rengimo seminarai.

Mokymai vykdyti pagal Švietimo ir mokslo ministerijos neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų finansavimo konkursą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS