Neįgaliesiems

Radviliškio rajone surengta šventė vaikams „Svajonės pildosi“

Radviliškio kraštietė, nuolatinė Beinoravos bibliotekos rėmėja, Lietuvos ultramaratonininkė, Tarptautinės futbolo federacijos kategorijos teisėja Vaiva Kurpytė-Skipitienė Beinoravos krašto vaikus ir jų tėvelius sukvietė į nuostabią šventę „Dienos svajonės pildosi“.

Ši šventė organizuota jau antrus metus. Kaip sako pati Vaiva, tai turi tapti tradicija. Šiemet renginys buvo skirtas Bibliotekų metams.

Šventėje dalyvavo per 80 beinoraviškių, iš kurių 65 – vaikai. Bibliotekos kiemą puošė 300 balionų, kuriuos renginio išvakarėse kartu su organizatore Vaiva pripūtė į biblioteką susirinkę vaikai.

Mažyliai kartu su mamytėmis dalyvavo bibliotekos kiemelyje, įrengtose kūrybinėse dirbtuvėse. Jų taip pat laukė įvairios estafetės ir žaidimai. Smagi atrakcija buvo pripučiamas batutas. Vyresnieji vaikai varžėsi bėgimo, krepšinio tris prieš tris, futbolo varžybose.

Futbolo varžybų fotoalbumas

Visi šventės dalyviai gavo po balto popieriaus lapą, ant kurio užrašė savo svajones ir sudėjo į šventės simboliu tapusią svajonių dėžę.

Vakare vyko apdovanojimų ceremonija. Specialiais prizais apdovanoti ne tik varžybų nugalėtojai, bet ir aktyviausi bibliotekos lankytojai, skaitytojai, bičiuliai ir pagalbininkai: Goda Narbutaitė, Darija Bazaraitė, Paulina Simonaitytė, Mantas Janeliūnas, Kamilė Žemaitytė, Melita Milkutė, Aistė Janeliūnaitė ir Olidija Vaškevičiūtė.

Ir apdovanojimais šventė dar nesibaigė: mažiesiems išsiskirsčius į namus, vyresnieji linksminosi diskotekoje bibliotekos kiemelyje.

Šios puikios šventės akordais vaikai palydėjo vasarą, patirti malonūs įspūdžiai, akimirkos ilgam padovanojo gerų emocijų, pakiliai nuteikė ir po atostogų tarsi palydėjo į naujuosius mokslo metus.

Rima Lukoševičiūtė / radviliškis.lt informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS