Neįgaliesiems

Raudonų kortelių festivalyje – nerezultatyvios lygiosios

Šalies čempionų vardą ginanti Marijampolės „Sūduva“ namuose priėmė Gargždų „Bangos“ futbolininkus. 

Šeimininkai rungtynes pradėjo galingai ir jau antrąją rungtynių minutę turėjo puikią progą pasižymėti, tačiau užtikrintai žaidęs „Bangos“ vartininkas Ignas Driomovas suvaldė situaciją.

„Sūduva“ ir toliau nemažino apsukų – 14-ą minutę arti įvarčio buvo per save smūgiavęs Josipas Tadičius. Emocijų kupinoje dvikovoje pirmoji rauda kortelė buvo parodyta jau pirmoje rungtynių pusėje – antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo po konflikto su Robertu Vėževičiumi pražangą suvaidinęs Thomas Salamon.

Pirmajame kėlinyje aikštėje virė tikras karas, iš viso teisėjas buvo priverstas parodyti net 9 geltonas korteles.

Antrasis kėlinys prasidėjo antrąją raudona kortele „Sūduvos“ ekipai. Ja nubaustas greitą varžovų ataką stabdęs Danielis Offenbacheris. Daugumoje likę „Bangos“ futbolininkai perėmė kamuolio kontrolę, tačiau kurti pavojingus epizodus jiems ir toliau sunkiai sekėsi.  Bene pavojingiausias epizodas prie „Sūduvos“ vartų kilo 69-ąją minutę, į vartus skriejusį kamuolį į skersinį nukreipė ir išlaikė savo vartus „sausus“ Ivanas Kardumas.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei 20 minučių, šeimininkai siekdami pagyvinti žaidimą atliko dvigubą keitimą – aikštę paliko Mihretas Topčagičius ir Glebs Kluskins, o į aikštę žengė Valerijs Sabala ir Renan Oliveira. 

Visa mačą puikiai žaidęs Andro Švrljuga iššoko prieš vartus, tačiau „apėjus“ vartininką buvo nugriautas, vis dėlto, teisėjų brigada prieš tai užfiksavo nuošalę. Iškart po šio epizodo teisėjas ištraukė dar vieną raudoną kortelę, šį kartą nubaustas buvo ant „Sūduvos“ suolo sėdėjęs Ignas Plūkas.

Teisėjas ir toliau nevengė išsitraukti raudonos kortelės, 86-ąją minutę už ginčus su teisėju iš aikštės išvarytas buvo Valerijs Sabala. Rungtynes marijampoliečiai užbaigė aikštėje turėdami trimis žaidėjais mažiau, tačiau „Bangos“ futbolininkams išplėšti pergalės nepavyko. Rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS