Neįgaliesiems

Regioninės atrankos sulaukė susidomėjusiųjų antplūdžio

Rugpjūčio 11–13 dienomis LFF Techninis departamentas organizuos jaunųjų žaidėjų atrankų ciklą, o per pirmąsias registracijos dienas sulaukta aktyvaus susidomėjimo.

Pirmosios atrankos vyks rugpjūčio 11 d. Šiauliuose, rugpjūčio 12 d. Kaune ir Vilniuje, o rugpjūčio 13 d. Klaipėdoje. Iš ryto startuos atrankos 2008 m. gimusiems vaikinams, o vėliau ir 2007 m. gimusiems vaikinams.

Registracija yra tęsiama, bet dėl epidemiologinės situacijos šalyje pirmosiose atrankose galės dalyvauti iki 50 žaidėjų. Norinčių užsiregistruoti į atrankas žaidėjų skaičius viršijo numatytąjį, tad visi paraiškas pateikę žaidėjai turės galimybę sudalyvauti būsimose atrankose artimiausiu metu.

„Kaip pabrėžiame 2020–2024 m. LFF techninėje strategijoje, suteiksime kiekvienam jaunuoliui šansą būti pastebėtiems, ar jis šiuo metu žaistų masiniame ar elitiniame futbole. Tą pabrėžiame ir mūsų strategijoje – žaisk už nacionalinę rinktinę. Jeigu treniruotėse dirbsite sunkiai, būsite ne tik stiprūs, bet bus sunku jus įveikti“, – teigė LFF techninis direktorius Patrick De Wilde.

Aukštaitijos ir Kauno (Pietų) regiono registracija vykdoma elektroninio pašto adresu d.urniezius@lff.lt, o Vilniaus (Rytų) ir Žemaitijos regionų registracija vykdoma adresu l.artimavičius@lff.lt. Laiške būtinai prašome nurodyti žaidėjo vardą, pavardę, gimimo metus, atstovaujamą organizaciją ir žaidybinę poziciją.

Į stadionus, kuriuose vyks atrankos, organizatoriai kviečia atvykti pusvalandį iki renginio pradžios bei laikytis LR Vyriausybės nutarime dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos nurodytų reikalavimų.

Augusto Četkausko nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS