Neįgaliesiems

Regioninių treniruočių centrų projekto tęsinys – turnyras Marijampolėje

Rugsėjo ir spalio mėnesį vyko LFF Techninio departamento inicijuotas Regioninių treniruočių centrų projektas, kuriame pasirodė iki 280 žaidėjų.

Siekdamas įgyvendinti Lietuvos jaunųjų futbolininkų ugdymo bei vieningą skautavimo ir atrankos sistemą, LFF techninis departamentas pristatė naują projektą. Įkurtuose keturiuose regioniniuose centruose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose) savo sugebėjimus galėjo atskleisti 2008 ir 2009 metais gimę vaikinai, atvykę į treniruotes. Žaidėjams atsiskleisti treniruotėse padėjo projekte dalyvaujantys regioniniai treneriai bei Lietuvos nacionalinių rinktinių treneriai.

„Vienas iš šio projekto tikslų yra pamatyti ir atrinkti perspektyvius žaidėjus į rinktinės kandidatų duomenų bazę. Šiemet didesnis dėmesys buvo skirtas 2008 m. gimusių žaidėjų grupei, o 2009 m. gimusių žaidėjų grupė turės visus 2022 metus, jog pasirodytų atvirosiose treniruotėse ir Regioninių treniruočių centrų projekte.

Taip pat kėlėme tikslą įvertinti regioninius trenerius, jų kompetencijas, norą ir atidavimą aikštėje. Esame labai patenkinti trenerių darbu ir jų motyvacija. Organizacinė dalis keturiuose regioniniuose centruose surengta daugmaž sklandžiai, bet ateityje pamėginsime atsižvelgti į kelis niuansus“, – projekto pirmąjį etapą apžvelgė projekto koordinatorius ir U-15 rinktinės trenerių štabo narys Lukas Artimavičius.

Lapkričio 24 dieną Marijampolės „Hikvision“ arenoje numatytas keturių regionų komandų turnyras, skirtas geriausiai įvertintiems 2008 m. gimimo žaidėjams.

„Pagal numatytą planą, kiekviena komanda sužais po dvejas rungtynės, turnyro dieną ištrauksime burtus kas prieš ką kovos. Šio turnyro prizas –  tai ne taurės laimėjimas, o galimybė pasirodyti individualiai, smagiai praleisti laiką ir apsišlifuoti prieš kitų metų U-15 rinktinės stovyklas, susipažinti su žaidėjų kolektyvu“, – pristatė Lukas Artimavičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS