Neįgaliesiems

Regionų pirmenybės suartina jaunuosius žaidėjus

Lietuvos regionų pirmenybių ture Klaipėdoje savo meistriškumą atskleidė 2003 m. gimimo futbolininkai, o varžybos transliuotos per internetą.

Tradiciškai, šiame turnyre susirungė Aukštaitijos, Kauno, Vilniaus ir Žemaitijos regionų komandos. Pirmenybes stebėję specialistai pažymėjo, jog buvo debiutavusių žaidėjų ir jie puikiai pasirodė.

„Regionų pirmenybės įsibėgėjo, antrą kartą lankėmės Klaipėdoje. Mane žavi sustiprėjęs pozityvus trenerių bendravimas, bendrõs vizijos ir darbo krypties atsiradimas. Pastebimas glaudus ryšys ir tarp žaidėjų iš įvairių miestų, jie susidraugauja ir palaiko vienas kitą aikštėje. Jeigu pirmose rungtynėse jie kreipėsi „Ei, aštuntas numeri“, tai dabar komunikuoja kaip ir pridera vieningoje komandoje“, – džiaugėsi Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) prezidentas Vytautas Vaškūnas.

Pagrindiniai projekto tikslai yra Lietuvos jaunių rinktinių kandidatų peržiūra, trenerių įtraukimas į rinktinės kandidatų peržiūros procesą, trenerių diskusija. Renginį Klaipėdoje padėjo vykdyti Lietuvos jaunųjų futbolininkų tėvų asociacija.

Jaunuolių žaidimą įvertino U-21 rinktinės treneris Caritas Falchas ir jo asistentas Andrius Skerla, U-17 rinktinės treneris Svajūnas Česnulis ir kiti specialistai. Geriausiai įvertinti jaunuoliai buvo apdovanoti pirmenybių rėmėjo „WellTeen“ prizais – multivitaminų ir mineralų kompleksais.

Sekantis regionų etapų turas numatytas birželio 17 dieną. Kauno sporto mokyklos „Tauras“ stadione susirungs U-15 (2004 m. gim.) jaunuoliai.

Geriausi regionų pirmenybių 2003 m. gimimo žaidėjai:

Aukštaitijos regionas: Artiom Legavec, Deividas Dovydaitis, Oskaras Migauskas;

Kauno regionas: Ernestas Burdzilauskas, Vytautas Dagys, Titas Daškus;

Vilniaus regionas: Kajus Adomas Kavaliauskas, Gabrielis Nikonovas, Denis Podubnas;

Žemaitijos regionas: Arnas Spyčius, Jurgis Adomaitis, Jokūbas Malinauskas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS