Neįgaliesiems

Regionų pirmenybių U-13 komandos pasirodymas turnyre vainikuotas 9 vieta

Pirmą kartą suburta Lietuvos regionų pirmenybių U-13 komanda sėkmingai debiutavo tarptautiniame „Ateitis Cup“ turnyre.

Vaikinai įgijo patirties žaisdami 11×11 formatu su bendraamžiais iš skirtingų komandų. Turnyro E grupės rungtynėse vaikinai sužaidė 0:2 su Bergamo „Atalanta“ (užėmusią 3 vietą turnyre), 2:0 su Daugpilio „Daugavpils“, 2:2 su Maskvos „Deviatka“ ir toliau rungėsi dėl 9–16 vietų. Antrąją turnyro dalį mūsiškiai baigė pergalingai – 1:0 įveikė Talentų FA, 3:0 – Tbilisio „Saburtalo“, 2:1 – FA „Panevėžį“.

„Labai esu patenkintas „Wellteen“ remiamo Lietuvos regionų pirmenybių projekto tęstinumu, jog vaikai iš visų apskričių turi dėl ko stengtis ir nori būti futbolininkais, tai suteikia jiems motyvacijos dar daugiau dirbti treniruotėse. Lietuvos futbolo federacija sudarė puikias sąlygas pasiruošti stovyklos metu Kaune, geriau susipažinti su žaidėjais ir išbandyti jėgas tokio aukšto lygio turnyre.

„Šioje regioninėje rinktinėje pasirodė tikrai gabūs vaikai, treniruočių ir rungtynių metu suvokiantys ką daro ir ko nepadaro. Jie „dega“ žaisdami, analizuoja savo žaidimą ir klaidas. Jų atsidavimas tikrai stiprus.

Po paskutinių šio turnyro rungtynių pasveikinau visus, padėkojau žaidėjams už atsidavimą, kad pasitikėjo vienas kitu ir trenerių personalu. Tikiuosi, kad ateity dar susitiksime, Regionų pirmenybių projektas nenutrūks, vaikai ir toliau stengsis tobulėti bei savo patirtimi pasidalins su savo klubų žaidėjais. Svarbu, kad ir kiti žaidėjai stengtųsi patekti į regioninę rinktinę“, – teigė treneris Karolis Palaima.

Artėjantį savaitgalį turnyre pasirodys Lietuvos regionų pirmenybių U-14 komanda, kurią treniruos Liutauras Mažeika ir Edvinas Sutkus. 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS