Neįgaliesiems

Regionų pirmenybių U-14 komanda turnyrą pradėjo įvarčių gausa

Iš Lietuvos regionų pirmenybių U-14 žaidėjų suburta komanda galingai startavo tarptautiniame „Ateitis Cup“ turnyre. Mūsiškiai įveikė Rygos „Dinamo“ rezultatu 7:0 ir 2:0 Minsko „RCOR-BGU“.

Po pirmųjų rungtynių komandos vartininkas Joris Aliukonis pažymėjo: „Labai laukiau šios akimirkos, jog galėsiu žaisti Lietuvos regionų pirmenybių komandoje. Žaidėjai per rungtynes atliko savo darbą, labai gerai pasirodė, o man to darbo tiek nebuvo. Patiko mūsų žaidėjų geras aikštės matymas, kiek daug kartų buvo laimėtas kamuolys po dvikovų. Mūsų komanda gerai susibendravusi, mūsų vienybė – širdyje. Žaisdami šiame turnyre turime gerai praleisti laiką ir užimti kuo aukštesnę vietą“.

Treneris Edvinas Sutkus po rungtynių išliko santūrus: „Mums sekėsi neblogai, turėjome tris dienas pasiruošti šiam turnyrui. Kadangi neturėjome daug informacijos apie priešininkų komandas, akcentavome savo žaidimą ir žaidėjų funkcijas aikštėje, o tai per pirmas rungtynes neblogai pavyko. Nepasakyčiau, kad likau nustebęs tokia rungtynių baigtimi, iš saviškių laukiau gero žaidimo. Žaisdami kitas rungtynes sieksime gero rezultato ir kad visi žaidėjai gautų pažaisti ir atskleistų save. Mėginsime šias siekiamybes apjungti“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS