Neįgaliesiems

Regionų pirmenybių U-14 rinktinė užėmė 5 vietą

Pasirodymą tarptautiniame „Ateitis Cup“ turnyre pakiliai baigė Iš Lietuvos regionų pirmenybių U-14 žaidėjų suburta komanda.

 

Lietuvaičiai „Sportima“ arenoje sužaidė rungtynes su Kaliningrado 5-osios olimpinio rezervo sporto mokyklos komanda ir jas laimėjo rezultatu 2:0. Komandą šiame turnyre treniravo Liutauras Mažeika ir Edvinas Sutkus.

„Džiaugiames, jog mūsų komanda gavo progą susipažinti ir būti kartu stovykloje Kaune, o Lietuvos regionų pirmenybėse pasirodę vaikai galėjo varžytis tokiame dideliame turnyre bei išmėginti jėgas prieš stiprius varžovus. Manau, kad galėjome patekti į turnyro trejetuką, bet turėjome pajėgius varžovus grupėje – Tbilisio ir Bresto „Dinamo“ – dėl patekimo į finalinį etapą. Šeštadienis mums susiklostė nesėkmingai, mus pavedė realizacija, nors turėjome progų ir jas neišnaudojome.

Sakiau vaikinams, kad jie mėgautusi žaidimu ir žaistų neslėgiami įtampos, kad visą patirtį jie prisimintų ir panaudotų žaisdami savo akademijose. Iš tikrųjų, mes su kolega Edvinu Sutkumi labai džiaugiames, nes per šį laikotarpį gavome daug informacijos apie komandos vaikinų gebėjimus, kaip jie gali priimti sprendimus žaidžiant su pajėgiais varžovais. Tad tai neįkainojama patirtis“, – pažymėjo Liutauras Mažeika.

Ievos Markūnaitės/ateitiscup.lt nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS