Neįgaliesiems

Registracija į individualių įgūdžių tobulinimo stovyklą

Marijampolėje veiklą vykdanti „Marijampolė City“ futbolo akademija didelį dėmesį skiria į individualų žaidėjų meistriškumo augimo procesą ir nuolat ieško būdu kaip jį patobulinti.

 

Šį gruodį akademija kartu su savo partneriais užsienyje – The Elite Football Academy kviečia į individualių įgūdžių tobulinimo stovyklą #2, kuri vyks Kaune, NFA manieže.

Išskirtinis stovyklos bruožas tas, kad treniruočių planas sudaromas kiekvienam žaidėjui individualiai. Treniruotės pasižymi aukštu intensyvumu ir dideliu dėmesiu visoms, net ir smulkiausioms detalėms, jose gali dalyvauti tik ribotas žaidėjų skaičius.

Pirmoji stovykla vykusį šią vasarą sulaukė susidomėjimo ir teigiamų dalyvių atsiliepimų. Pakeisdami stovyklos vietą, tikimės sulaukti dar didesnio dalyvių skaičiaus ir mūsų šalies jaunuosius futbolininkus supažindinti su elitinių individualių treniruočių specialistų anglų Sean Wilkins ir Jack Peel darbo specifika.

Sean Wilkins – buvęs profesionalus futbolininkas, elitinės futbolo akademijos Anglijoje įkūrėjas, trenerio karjerą pradėjęs Leicester City Football Club klube, šiuo metu dirba Aston Villa FC futbolo klube, kur yra atsakingas iš individualų žaidėjų meistriškumo augimą, rengia individualias programas žaidėjams nuo U8 iki pagrindinės suaugusių komandos.

Jack Peel – karjerą pradėjęs Derby County futbolo akademijoje, šiuo metu dirba Birmingham City FC klube, kur yra atsakingas už 14-23 metų žaidėjų individualaus meistriškumo augimą.

Į stovyklą kviečiame dvejomis pamainomis: gruodžio 18-19 d. – 9-12 metų berniukus, gruodžio 20-21 d. – 13-16 metų jaunuolius.

 

Stovyklos akcentai:

✅ Individualios treniruotės (2 treneriai)

✅ Nakvynė

✅ Maitinimas (3 kartus per dieną)

✅ Stovyklos apranga (Marškinėliai)

✅ Kineziterapeutas (Visos stovyklos metu)

✅ Žaidėjo analizė po stovyklos (Žaidėjų profiliai, video medžiaga ir rekomendacijos)

✅ Dovana – traumų draudimas stovyklos dalyviams

 

Stovyklos dalyvio mokestis: 159 EUR.

Registracija vykdoma: el. paštu: direktorius@mcity.lt ir telefonu +370 652 652 15

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS