Neįgaliesiems

Renkama nauja grupė LFF D licencijos kursams

Startuoja registracija į naują LFF D licencijos kursų grupę rudeniui.

D licencija – buvusi LFF C licencija, kuri pakeitė pavadinimą dėl atsiradusių naujų UEFA C licencijos kursų.

Kursus, kurie siūlo naudingų žinių vaikų ugdymo ir pedagogikos klausimais, sudaro nemokami visiems prieinami internetiniai kursai “Kitas požiūris” ir gyvi seminarai. 

Pabaigus internetinį kursą galima iki rugsėjo 27 d. registruotis į naują gyvų seminarų grupę. Seminarai numatomi spalio 1-2 d. ir lapkričio 19-20 d. Sudeikiuose (Utenos r.).

Dalyvauti gyvuose seminaruose bus galima tik su Galimybių pasu.

Išsamiau apie kursus:

Kam skirti kursai? Treneriams, ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinių klasių (ir vyresnių) pedagogams, ar tėvams, norintiems prisidėti prie vykdomų užsiėmimų su vaikais iki 12 metų. Kursus jau išklausė daugiau nei 300 įvairaus amžiaus, skirtingų profesijų žmonių – nuo žinomų futbolininkų ir trenerių iki paprastų sporto entuziastų, mažamečius vaikus auginančių tėvų.

Kokia kursų nauda? Įgysite žinių, pakelsite savo kvalifikaciją, sužinosite apie kitokį, modernų požiūrį užsiėmimus su vaikais, kaip jiems saugiai perteikti žaidimo elementus ir išlaikyti jų susidomėjimą sportu. Daugelis kurse nagrinėjamų situacijų yra autentiškos, jos pateikiamos kūrybiškai. Kursuose atliktos užduotys padės jums spręsti realias problemas savo darbe ar gyvenime. Galų gale – įdomiai praleisite laiką.

Koks kurso programos turinys? Mokomasi futbolo, pedagogikos ir psichologijos elementų. Didelis dėmesys kreipiamas į edukologijos ir mokymosi mokyti svarbą. Rengiant programą buvo konsultuojamasi su specialistais iš Ugdymo plėtotės centro (UPC). 

Kaip pradėti? Užsiregistruoti į kursą Kitas požiūris svetainėje futbolotreniruotes.lt

Kiek kainuoja? Pirmoji kurso dalis nemokama. Norinčių gilintis toliau laukia gyvi seminarai ir kitos užduotys. Viso kurso kaina – 129 EUR.

Kaip registruotis seminarui?  Pabaigus internetinį kursą registruotis futbolotreniruotes.lt užpildyti specialią formą. Svetainėje prie savo paskyros taip pat galite atšaukti dalyvavimą.

Kada vėliausiai galima registruotis? iki rugsėjo 27 d. 

Kiek laiko trunka kursai? Pilnas LFF D licencijos programos kursas sudarytas iš 64 valandų.

Kurso programa (visos dalys privalomos):
(nemokama dalis) 1. LFF internetinis kursas „Kitas požiūris“ – 10 valandų;
(nuo 2 iki 8 – mokama dalis, registracija futbolotreniruotes.lt)
2. Dviejų dienų gyvas seminaras – 16 valandų;
3. Savarankiškas darbas  – 18 valandų;
4. Internetinio kurso II dalis – 8 valandos;
5. Registracija į antrą seminarą pabaigus savarankišką darbą bei II internetinio kurso dalį
6. II dviejų dienų gyvas seminaras – 16 valandų.
7. Internetinio kurso III dalis – 6 valandos.
8. Apmokėjimas pavedimu bei sertifikato gavimas

Kur ir kada vyks artimiausi seminarai? Pirmasis spalio 1-2 dienomis, antrasis – lapkričio 19-20 dienomis Sudeikiuose (Utenos raj.). Seminarai gali neįvykti, jei neužsiregistruos minimalus dalyvių skaičius.

Kokia seminarų trukmė? Seminarai vykdomi dvi dienas (penktadieniais–šeštadieniais). Nakvynė suteikiama dalyviams, kurie gyvena toliau nei ~50 kilometrų nuo kursų vykdymo vietos (registracijos anketoje pažymėkite varnele). Maitinimu pasirūpins organizatoriai (registracijos formoje pažymėkite varnele). Visa tai įeina į kursų kainą.

Ar galėsiu dalyvauti seminare be galimybių paso? Ne, nes pagal numatomas pandemijos valdymo priemones nuo rugsėjo 13 d. visos kontaktinės paslaugos teikiamos ir ūkinės veiklos vykdomos bei renginiai organizuojami tik asmenims, kurie atitinka Galimybių paso kriterijus. Registruodamasis seminarui dalyvis prisiima atsakomybę, jog šiuos kriterijus įgyvendins ir gaus pasą savarankiškai. Šis reikalavimas gali keistis iki seminaro pradžios jei bus priimti atitinkami Vyriausybės nutarimai.

Kiek dalyvių bus seminare? Minimalus dalyvių skaičius – 20; Maksimalus dalyvių skaičius – 30;

Kur sužinoti daugiau informacijos? kreiptis el. paštu i.marcinkevicius@lff.lt arba tel. nr. 8 626 03 234

Akimirkos iš kursų:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS