Neįgaliesiems

Renkama nauja LFF C licencijos kursų grupė

Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) kviečia įgyti naujų žinių arba jas atnaujinti ir dalyvauti didelio pasisekimo ir puikių atsiliepimų sulaukusiuose LFF C licencijos kursuose.

„Turime gerų žinių visiems, kurie nespėjo užsiregistruoti ir sudalyvauti LFF C licencijos kursuose. Džiaugiamės augančiu susidomėjimu, gerais atsiliepimais, kurie rodo kursų naudingumą. Esant aktyviam susidomėjimui, nieko nelaukdami skelbiame registraciją į šeštąjį užsiėmimą“, – sakė Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius.

Kursai skirti ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinių klasių (ir vyresnių) pedagogams, treneriams, bei tėvams, kurie nori vykdyti ar prisidėti prie užsiėmimų su vaikais iki 12 metų.

Tiek profesionalai, tiek entuziastai kursuose gali atrasti naujų idėjų kaip ugdyti vaikus ir pasisemti žinių su kitais pedagogikos klausimais. Mūsų rengiamoje programoje didelį dėmesį kreipiame į edukologijos ir mokymosi mokyti svarbą. Rengdami programą konsultavomės su specialistais iš Ugdymo plėtotės centro (UPC).

KAIP PRADĖTI?

Norint dalyvauti reikia iki spalio 9 d. baigti dešimties valandų LFF internetinį kursą „Kitas požiūris“ (Jį galite rasti čia: www.futbolotreniruotes.lt/ -> C licencija -> Pasirinkite Jums tinkančią grupę).

Po kurso baigimo sistemoje paspaudę mygtuką „REGISTRACIJA Į C LICENCIJĄ“ užpildyti registracijos laukus, paspausti patvirtinimo mygtuką ir sulaukti automatinio patvirtinimo laiško.

Dėl vietos rezervacijos mokymuose (vietų skaičius ribotas) ar kitos informacijos galite kreiptis į (Ignas Marcinkevičius, el. p. i.marcinkevicius@lff.lt tel. nr. 8 626 03 234)

Visos LFF C licencijos kursų kaina – 99 EUR.

KAS TOLIAU?

2018 m. spalio 19-20 d. (penktadienį ir šeštadienį) Sudeikiuose, vyks pirmasis iš dviejų gyvų seminarų (nakvyne ir maitinimu pasirūpins organizatoriai). Pradžia planuojama 19 d. apie 10 val.; Dalyvių skaičius ribotas (viso iki 45).

KIEK IŠ VISO PRIREIKS LAIKO LICENCIJAI GAUTI?

LFF C licencijos programa sudaryta iš 64 valandų:

Trumpa mokymų programa pagal eiliškumą:

1. LFF internetinis kursas „Kitas požiūris“ – 10 valandų (nemokamas).

Toliau mokama dalis (2-7 pt. Iš viso 99 EUR).

2. Spalio 19-20 d. gyvas seminaras Sudeikiuose, Utenos raj. – 16 valandų.
3. Savarankiškas darbas – 12 valandų.
4. Internetinio kurso II dalis – 6 valandos.
5. Gruodžio 7-8 d. – antrasis gyvas seminaras Sudeikiuose – 14 valandų.
6. Internetinio kurso III dalis – 6 valandos.
7. Apmokėjimas bei sertifikato gavimas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS