Neįgaliesiems

Renovuojamame Dariaus ir Girėno stadione – UEFA stadionų inspektoriaus vizitas

Kaune toliau vyksta Dariaus ir Girėno stadiono renovacija, o šios savaitės viduryje Lietuvoje lankėsi ir darbus įvertino UEFA stadionų inspektorius Tero Auvinenas.

Lietuvoje vizitavęs UEFA atstovas teigiamai įvertino darbus ir akcentavo, jog viską užbaigus tai bus vienas geriausių regiono stadionų.

„Viešnagė čia paliko pozityvų įspūdį, stadionas, stadiono aplinka yra puiki. Matome, kad stadione vis dar vyksta darbai, tad vertinimas ir atsakymai į klausimus bus pateikti po patikslintos projekto užbaigimo datos.

Noriu pasveikinti Lietuvos futbolo federaciją minint Lietuvos futbolo šimtmetį, tikiu, kad šis stadionas bus puiki dovana Lietuvos futbolo bendruomenei. Esu įsitikinęs, kad šis stadionas bus vienas geresnių Baltijos šalyse, jame tilps 15 tūkstančių žiūrovų, tad jis bus vienas didžiausių ir moderniausių visame regione“, – teigė UEFA ekspertas.

Tuo tarpu LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius teigė, jog svečio vizitas padėjo įsivertinti stadiono progresą, o ateityje planuojamas ir dar vienas UEFA atstovų vizitas.

„Šiais metais tai yra pirmasis UEFA paskirto inspektoriaus vizitas, skirtas susipažinti su struktūra, ką pavyko padaryti per žiemos laikotarpį, su kokiomis problemomis susiduriame. Vėliau tikimės sulaukti jo ir UEFA parašyto raporto apie tai, ką šiandien turime, tada planuojamas dar vienas vizitas, galbūt vasaros pradžioje, kai darbai eis link pabaigos.

Darbai vyksta, dabartinėmis sąlygomis gal yra šiek tiek neužtikrintumo, bet šiame objekte nuolat dirba apie 200 žmonių. Teko čia lankytis prieš kelis mėnesius, FIFA pasaulio salės futbolo čempionato metu, matosi pasistūmėjimas į priekį. Tikimės, kad rugsėjo mėnesį su nacionaline rinktine, su visa Lietuvos futbolo bendruomene galėsime atidaryti šį stadioną“, – sakė E. Stankevičius.

Daugiau vaizdų iš stadiono – žemiau:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS