Neįgaliesiems

Renovuotas VU stadionas: naująją dangą pirmieji išbandė LFF generalinis sekretorius, VU rektorius ir LSFL prezidentas

Rugsėjo 24 d. Vilniaus universiteto stadione buvo galima išgirsti ir pamatyti neįprastą šurmulį – čia vyko mažosios VU futbolo aikštelės atidarymo ceremonija, iškart po jos startas duotas kasmetinėse  tarpfakultetinėse Rektoriaus taurės varžybose.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) bei Lietuvos lazerių asociacijos pagalba šiuos metus VU pasitinka su atnaujinta mažosios futbolo aikštelės danga. Prie idėjos realizavimo prisidėjo ir VU Sveikatos ir sporto centras (SSC) bei jo darbuotojai. Aikštelės atidarymo ceremonijoje sveikinimo žodį tarė VU rektorius profesorius Rimvydas Petrauskas, LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius, Lietuvos lazerių asociacijos valdybos narys bei VU Lazerinių tyrimų centro prof. Valdas Sirutkaitis, Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) direktorius Vytas Jančiauskas, VU SSC direktorė dr. Ramunė Žilinskienė bei LSFL prezidentas, VU futbolo rinktinės treneris bei idėjos iniciatorius Rimantas Turskis.

„Visada malonu, kai yra kažkas kuriama, o ne griaunama. Nekart esu minėjęs, kad studentų infrastruktūra, lyginant netgi su mūsų šalies profesionaliais klubais, yra pakankamai nebloga. Be abejo, esu laimingas, kad prieš prasidedant naujajam LSFL sezonui – ji tapo dar geresnė“, – sakė LSFL prezidentas Rimantas Turskis.

Atidaryme dalyvavo ir iškart po jo treniruotės metu naują aikštelės dangą išbandė VU futbolo rinktinės nariai. Ceremonijos pabaigoje vietoje tradicinio atidarymo juostelės kirpimo, šventinius ir taiklius atidarymo įvarčius įmušė VU rektorius, LFF generalinis sekretorius ir treneris R. Turskis.

Vilniaus universiteto stadionas šiuo metu yra geriausias natūralios dangos stadionas sostinėje. LFF universiteto reikmėms padovanojo 10 kamuolių, savo ruožtu rektorius už tai atsidėkojo universiteto rašikliais. Prizų dalybas užbaigė LSFL prezidentas rektoriui padovanojęs savo vardo legendinio „Žalgirio“ marškinėlius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS