Neįgaliesiems

Rezultatyviausia LMFA I lygos žaidėja sieks tobulėti saugės pozicijoje

Lapkričio 14 dieną pasibaigė Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) I lygos sezonas, o rezultatyviausios pirmenybių žaidėjos titulas atiteko Vilniaus MFA „Žalgiris“ B-MRU ekipos puolėjai Erikai Šupelytei – per visą sezoną futbolininkė pelnė 32 įvarčius.

„Finale buvo labai sunku žaisti, dar ir tas pratęsimas išvargino. Nuolat dvejojome – laimėsime ar pralaimėsime, bet vis tik buvome stipresnės, todėl ir iškovojome pergalę“, – apie sekmadienį vykusias finalines rungtynes prieš „Gintros“-ŠSG ekipą kalbėjo E. Šupelytė.

Anot futbolininkės, varžovės, nepaisant to, kad pralaimėjo, buvo stiprios, matėsi, jog merginos rankų nenuleido ir kovėsi iki galo.

„Šis sezonas buvo įtemptas, turėjome daug treniruočių ir tikslą laimėti pirmąją vietą. Per sezoną įgijau labai naudingos patirties, tapau atsakingesnė. Pagerinau įgūdžius žaidžiant komandoje ir puolėjos pozicijoje, įgijau lyderės savybių“, – pasibaigusių pirmenybių atneštais pasiekimais dalijosi E. Šupelytė.

Vienas iš svarbiausių futbolininkės kitų metų siekių – tobulėjimas saugės pozicijoje.

„Pirmoje lygoje žaidžiau kaip puolėja, bet man arčiau širdies žaisti saugės vaidmenyje, todėl norėtųsi tobulėti ir su kamuoliu, ir techniškai, ir greičio atžvilgiu. Dar daug ką reikia tobulinti“, – tikslus vardino rezultatyviausia pirmenybių žaidėja.

Dar 2018 metais Lietuvoje vykusiame Europos merginų iki 17 metų futbolo čempionate E. Šupelytė žaidė Lietuvos merginų rinktinėje. Anot futbolininkės, dalyvavimas tokiame čempionate leido atsiskleisti jos geriausioms savybėms: „Išmokau būti atsakinga už visos komandos žaidimą ir koncentruotis į užsibrėžtą tikslą.“

E. Šupelytė pabrėžė, jog atstovavimas Lietuvai jai yra labai svarbus, o dabartinis troškimas – patekti į Lietuvos moterų futbolo rinktinę.

2021 metų sezonas – paskutiniai E. Šupelytės metai LMFA I lygoje. Kitais metais žaidėja persikels į aukščiausią šalies divizioną.

„Noriu toliau tobulėti ir daugiau treniruotis, kad galėčiau pasirodyti ne tik A lygoje, bet ir nacionalinėje rinktinėje, užsienyje“, – kitų metų tikslais dalijosi E. Šupelytė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS