Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs „Žalgiris“ sutriuškino „Riterius“

Lietuvos futbolo A lygos 7-ajame ture įspūdingą pergalę iškovojo vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“.

Žalgiriečiai LFF stadione net 7:0 (4:0) sutriuškino kitą sostinės ekipą – „Riterius“.

Jau 13-ąją rungtynių minutę į „Riterių“ vartus skriejo pirmasis įvartis, kurį pelnė Liviu Antalis. Po dvidešimties minučių Tadas Simaitis traukė dar vieną kamuolį iš savo vartų – tą kartą pasižymėjo Richlordas Enninas.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Žalgirio“ ekipa apsukų nemažino ir vieną po kito pelnė net du įvarčius. Jų autoriais tapo Ivanas Tatomirovičius ir jau anksčiau pasižymėjęs R. Enninas.

Antrajame kėlinyje „Riteriams“ rungtynės klostėsi ne ką lengviau, kai 55-ąją minutę buvo pelnytas penktasis rungtynių įvartis. Saulius Mikoliūnas neatsiliko nuo komandos draugų ir pelnė 6-ąjį įvartį.

Rezultatyviausias sezono rungtynes užbaigė 85-ąją minute antrąjį įvartį pelnęs I. Tatomirovičius.