Neįgaliesiems

Ringauduose įvyko tradicinis futbolo turnyras futbolo entuziasto E. Čivinsko taurei laimėti

Lapkričio 12 d. Ringaudų bendruomenės daugiafunkcėje sporto aikštelėje įvyko tradicinis bendruomenių futbolo turnyras, skirtas Vilkaviškio rajono futbolo entuziasto Egidijaus Čivinsko taurei laimėti. Turnyre dalyvavo komandos iš Vilkaviškio, Kauno rajono ir Kauno.

Prieš turnyrą buvo pagerbtas futbolo entuziastas Egidijus Čivinskas, kuriam Ringaudų seniūnė Rūta Slivinskienė įteikė atminimo dovanėlę.

Turnyras išsiskiria tuo, kad jame žaidžiama be teisėjų, komandos pačios priima sprendimus, taip skatinant garbingo žaidimo principą ir bendravimą.

„Šiais metais tai antrasis bendruomenių futbolo turnyras Ringauduose, tad norisi, kad futbolas taptų puikia laisvalaikio praleidimo forma, kuomet galime kartu gerai praleisti laiką futbolo aikštelėje. Tai puiki galimybė ne tik mėgautis futbolo žaidimu, bet ir skirti tokius renginius pagerbiant futbolo entuziastus, kurie užburia tiek jaunimą, tiek vyresnius žmones šiuo žaidimu“, – pasakojo turnyro organizatorius Martynas Karpavičius.

Sužaidus rungtynes, paaiškėjo, kad nugalėtojų taurę iškovojo ir pirmos vietos medaliais pasipuošė Lakštučių bendruomenės komanda. Antrąją vietą užėmė komanda iš Kauno, trečiosios vietos medaliai atiteko šeimininkams ringaudiškiams.

Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo ringaudiškis Jonas Galminas, įmušęs 5 įvarčius.

„Smagu, jog pas mus miestelyje vyksta įvairūs sporto renginiai, kurie įtraukia žmones į vis kitokias aktyvias fizines veiklas, skatina bendradarbiavimą tarp bendruomenių. Renginiai pas mus vyksta visais metų laikais, todėl nesvarbu ar saulė šviečia, ar lietus lyja, bet tai žmonių noro aktyviai praleisti laiką neatbaido“, – po renginio kalbėjo Ringaudų bendruomenės centro pirmininkė ir seniūnė Rūta Slivinskienė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS