Neįgaliesiems

Ringauduose įvyko tradicinis futbolo turnyras „Nespirk į pievas“

Aktyvi Ringaudų bendruomenė tradiciškai organizuoja kaimynų futbolo turnyrą „Nespirk į pievas“.

Prieš kelis metus futbolas, įtraukęs Pievų gatvės kaimynus, sulaukia svečių iš kitų miestų ir miestelių, kurie aktyviai nori praleisti laiką su šeima, kaimynais, draugais. Renginyje dalyvauja tiek vaikai, tiek suaugę.

Gegužės 18 dieną įvyko antrasis šiais metais futbolo turnyras, kuriame sudalyvavo septynios komandos iš Ringaudų: „Balionai“, „Šeimininkai“, „Aidas“, „Mix“, „Barsukai“, Zapyškio „Kiečiausi“, Kauno „Man U“.

Turnyre žaidžiama kieme esančioje pievoje į netradicinius vartus su ketvirto dydžio kamuoliu. Komandos varžosi trys prieš tris, o visus rungtynių metu sprendimus priima besivaržančių komandų nariai.

Po atkaklių ir įnirtingų rungtynių futbolo „aikštelėje“ pirmąją vietą iškovojo Kauno „Man U“ (14 taškų), antrąją vietą užėmė Ringaudų „Mix“ (13 taškų), trečioje vietoje liko Ringaudų „Aidas“ (10 taškų).

„Labai smagu, kad pas mus gatvėje visi aktyviai įsitraukia į futbolo turnyrą, nes tai puiki galimybė pabūti visiems kartu, pabendrauti. Kiekvieną kartą turnyre susirenka daug komandų, tad mūsų kaimynų, draugų ratas vis didėja“, – savo mintimis dalinosi po viena iš dalyvių Raimonda Švedienė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS