Neįgaliesiems

Rinktinę į kovą palydės griausmingas roko koncertas

Vilniuje spalio 11-sios vakarą laukia išskirtinė futbolo šventė, kurią pagardins griausmingas roko grupės „Colours of Bubbles“ pasirodymas bei ypatingos pramogos į stadioną atvykusiems sirgaliams.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione įvyksianti atrankos į 2018-ųjų Pasaulio futbolo čempionatą dvikova tarp Lietuvos ir Maltos vienuolikių taps renginiu renginyje.

„Be abejo, pagrindiniu vakaro akcentu liks futbolo rungtynės, tačiau jau seniai sportas nėra tik tai, kas vyksta aikštėje. Tad šįkart žiūrovai galės pasimėgauti ne tik futbolu, bet ir roko koncertu bei įvairiais sirgaliams skirtais žaidimais“, – renginį trumpai pristatė LFF marketingo skyriaus vadovas Andrius Pacevičius.

Žvilgsnis į futbolą kitu kampu

„Radiocentro“ laidų vedėjas Simas Stankus džiaugėsi, kad Lietuvoje po truputį keičiasi futbolo kultūra bei suvokimas, jog rungtynės nėra tik akylas aikštės stebėjimas 90 minučių. LFF stadione įvyksiančio renginio vedėju tapęs S. Stankus užtikrino, kad susirinkusiems futbolo sirgaliams bus faina:

„Vien pavadinimas „Fanų zona“ viską pasako – bus daug linksmybių, azarto, prizų, gerų emocijų. Futbolas tikrai yra kažkas daugiau nei tik įvykių stebėjimas aikštėje visas 90 minučių. Galimybė ateiti anksčiau ir pasisemti gerų emocijų yra labai geras dalykas. Norime, kad žmonės pajaustų šventinę atmosferą, kurią, tikėkimės, vainikuos graži Lietuvos rinktinės pergalė.“

S. Stankus džiaugėsi, kad prie idėjos į futbolą pažvelgti kitu kampu prisijungė rokeriai „Colours of Bubbles“. „Žengiame platų žingsnį į aukštesnį futbolo kultūros lygį. Norime, kad žmonės vietoj stovėjimo eilėse, kai į rungtynes atvykstama paskutinę minutę, galėtų smagiai praleisti laiką. Renginyje veiklos atras ir patys mažiausieji, tad ypatingai kviečiame į šią futbolo šventę atvykti šeimas“, – pridūrė S. Stankus.

Sukūrė himną atrankos ciklui


Grupės „Colours of Bubbles“ vokalistas Julijus Aleksovas pabrėžė, kad draugystė su Lietuvos futbolu yra dar vienas grupės žingsnis į priekį: „Džiugu, kad mūsų daina „Truth or Dare“ buvo pasirinkta įgarsinti šį atrankos ciklą. Šis darbas tapo tokiu neoficialiu atrankos į Pasaulio futbolo čempionatą himnu. Maža to, gyvas pasirodymas futbolo stadione buvo sena mūsų svajonė, kuri visiškai netrukus išsipildys.“

Futbolui neabejingos grupės vokalistas prisiminė, kad parašę „Truth or Dare“ jie iškart pagalvojo, jog kūrinys galėtų būti susietas su futbolu. „Dainos priedainis primena skanduotę, o ir kūrinio tematika – apie vyrus, veržlumą, kovą. Viskas susiklostė natūraliai. Džiaugiamės atsivėrusiomis galimybėmis ir bandysime išjudinti susirinkusius sirgalius. Nors oro užsakyti negalima, bet stadione bus tikrai karšta. Muzika yra galinga jėga, tad kodėl ji negalėtų įkvėpti pergalėms“, – retorinį klausimą uždavė grupės vokalistas J. Aleksovas.

Stadionas turėtų būti užpildytas

LFF marketingo skyriaus vadovas Andrius Pacevičius atskleidė, kad pati idėja prieš futbolo rungtynes sudaryti žiūrovams daugiau galimybių atsipalaiduoti bei įsitraukti juos į įvairias pramogas brendo jau senokai. 

„Pirmoji fanų zona startavo prieš pora metų, o dabar ji išsiplėtė į renginį renginyje. Suprantama, kad pagrindiniu akcentu liks futbolo rungtynės. Bet jau seniai sportas nėra tik tai, kas vyksta aikštėje. Sportas apima gerokai daugiau. Tad šįkart žiūrovai galės pasimėgauti ne tik futbolu, bet ir įvairiomis pramogomis, koncertu, skaniais užkandžiais bei gaiviaisiais gėrimais ar alumi. Tikime, kad kiekvienas atvykęs ras sau įdomios veiklos ir pats vakaras ilgam įstrigs jo atmintyje“, – pasakojo LFF marketingo skyriaus vadovas.

Anot A. Pacevičiaus, tikėtina, kad šįkart į LFF stadioną susirinks net daugiau žiūrovų nei buvo rungtynėse su Slovėnija: „Prekyba bilietais vyksta intensyviai, tačiau laisvų vietų dar yra. Džiugina pats faktas, kad bilietus į rungtynes sirgaliai vis dažniau perka internetu. Idėja pasiūlyti dvigubus bilietus į rungtynes su Slovėnija ir Malta taip pat pasiteisino su kaupu. Žmonės vertina lojalumą ir neatsisako progos sutaupyti. Įvertinę tendencijas, galime prognozuoti, kad stadionas bus visiškai užpildytas.“

Laukia ypatingos staigmenos

LFF stadione susirinkusių žiūrovų laukia ypatingos staigmenos, nes prieš svarbiausią vakaro akcentą – futbolo dvikovą, anksčiau į stadioną atvykusių žmonių lauks išskirtinis teigiamų emocijų įkvėpsiantis pramoginis renginys.

Prie pat pagrindinės futbolo aikštės įrengtoje „Fanų zonoje“ sirgaliai išbandys savo jėgas smagiuose žaidimuose, o geriausieji, net neprasidėjus pagrindinei dvikovai tarp Lietuvos ir Maltos, galės patirti saldų pergalės džiaugsmą, kurį dar labiau sustiprins nugalėtojams skirtos dovanos. Užsiėmimai numatyti tiek suaugusiems, tiek mažiesiems, tad futbolo šventėje laukiami ne tik pavieniai sirgaliai, bet ir šeimos.

Maža to, pirmą kartą nuo 2002 metais įvykusių rungtynių su Vokietija į Lietuvos nacionalinės rinktinės rungtynes kviečia ne tik futbolas, bet ir muzika. Prieš futbolo rungtynių startą LFF stadione įvyks populiarios Vilniuje roko grupės „Colours of Bubbles“ koncertas. Bilietus į rungtynes platina „Ticketmarket.lt“.

Fanų zonos ir koncerto tvarkaraštis:

20 val. – Koncerto ir „Fanų zonos“ pradžia. Kol susirinkę sirgaliai pramogauja „Fanų zonoje“, Colours of Bubbles atlieka 8 dainas.
21.25 val. – „Fanų zonos“ pabaiga, o 21.45 val. futbolo dvikovos Lietuva – Malta pradžia.

Žaidimai ir atrakcijos „Fanų zonoje“:

– Futbolotreniruotės.lt Taikinių kurias reikės spardyti futbolo kamuolį. Taikliausiųjų lauks dovanos.
– “Maži vartai – užrištos akys”. Dukart apsisukus, nieko nematantiems sirgaliams reikės pataikyti į vartus.
– Auksinė galva. Žaidimo tikslas – kuo daugiau kartų kamuolį mušti galva. Vyks du pusfinaliai ir finalas.
– Burbulinis futbolas 3 prieš 3. Tai itin smagi futbolo versija, kai žaisti teks įlipus į pripučiamus burbulus.
– „Fanų zonoje“ taip pat veiks foto sienelė su Lietuvos rinktinės žaidėjais, kur visi panorėję galės nusifotografuoti.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS