Neįgaliesiems

Rinktinė įvertino pergalingą seriją: „Galėjo būti ir geriau, bet esame patenkinti“

Lietuvos rinktinė antradienį sėkmingai užbaigė Portugalijoje pradėtą darbą, Kaune dar kartą 1:0 nugalėjo Gibraltaro futbolininkus ir išlaikė vietą Tautų lygos C divizione.

Pergalingose rungtynėse vienintelį tikslų smūgį 51 minutę atliko Fedoras Černychas.

Kapitonas po rungtynių pasidalino savo mintimis ir akcentavo, kad svarbiausia buvo padaryti darbą.

„Tokie buvo tikslai, įveikti Gibraltaro rinktinę ir išlikti C divizione. Tą padarėme, laimėjome abejas rungtynes. Rezultato gal tikėjosi visi didesnio, bet svarbiausia, kad tas rungtynes laimėjome ir liekame C divizione.

Man atrodo, šiandien atrodėme šiek tiek geriau nei pirmose rungtynėse, bet čia dar ne ta rinktinė, kurią matėme vasarą. Jeigu prisiminsime praeitus metus, tokiu metu ne taip gerai atrodėme kaip vasarą, galbūt vasara yra mūsų pikas. Daug lemia, kad Lietuvoje dar tik prasidėjo sezonas. Vasarą galbūt jau visi įsibėgėję bus.

Labai ramiai ruošėmės šioms rungtynėms, nuo pat pradžių tikėjome savo jėgomis, kontroliavome žaidimą, turėjome savo momentų. Būtume įmušę anksčiau, rungtynių baigtis būtų visai kitokia“, – akcentavo F. Černychas.

Tuo tarpu Pijus Širvys, kuris įvarčio autoriui ir atliko puikų rezultatyvų perdavimą, juokavo, kad būtent iš F. Černycho to ir išmoko.

„Fedoras pats ir yra išmokęs atlikinėti tuos perdavimus, tai jis ir pats kuo geriausiai žino, kaip juos atlikti. Tiesiog pamačiau jį laisvą, bėgantį į tarpą, ir šį kartą pavyko atlikti gerą perdavimą. Džiaugiuosi, kad jis realizavo.

Turėjome ir daugiau momentų, būtų rungtynės buvusios lengvesnės, jeigu būtume realizavę tai, ką susikūrėme. Manau, tikrai buvo pakankamai gerų progų, kad įmuštume“, – kalbėjo P. Širvys.

Jis taip pat pridėjo, kad svarbiausias darbas buvo padarytas, o dabar galima ruoštis ir laukiančioms kitoms kovoms.

„Tikslas buvo išlikti C divizione, įvykdėme tą tikslą. Galėjome šiek tiek ramiau kartais sužaisti baudos aikštelėje paskutinėje fazėje ir būtume galbūt dar labiau patenkinti. Visgi, tikslas įvykdytas. Aišku, galėjo būti geriau, bet esame patenkinti.

Faktas, kad geriau žaisti prieš C diviziono komandas nei prieš nykštukines šalis D divizione. Bus įdomu, jos yra mūsų lygio. Galime likti ir pirmi, ir paskutiniai – viskas priklauso nuo mūsų. Jeigu žaisime taip, kaip žaidėme praėjusiais metais, kaip žaidėme šiandien, tai manau tikrai galime pakovoti ir dėl išėjimo į B divizioną“, – sakė jis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS