Neįgaliesiems

Rinktinė pradėjo pasiruošimą rungtynėms su Slovakija

Lietuvos rinktinės futbolininkai pirmadienį susirinko į stovyklą Vilniuje, kur pradėjo ruoštis penktadienio pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Slovakija.

F grupėje lietuviai šiuo metu užima penktą vietą su penkiais taškais. Ateinančios dvikovos varžovai turi surinkę devynis taškus ir žengia antroje pozicijoje, o grupės lyderiai yra Anglijos rinktinė (13 tšk.).

Pirmadienį Edgaro Jankausko auklėtiniai surengė pirmąją treniruotę LFF stadione. Joje nedalyvavo Fedoras Černychas ir Arvydas Novikovas, kurie sekmadienį baigė Lenkijos „Ekstraklasa“ čempionato kovas. Jie prisijungs prie komandos ir pradės treniruotis kartu antradienį.

Rinktinės saugas Mantas Kuklys po pirmosios treniruotės teigė, kad atmosfera komandoje yra pozityvi ir visi yra nusiteikę dirbti, jog ištaisytų klaidas po nesėkmingai pasibaigusios tarpusavio dvikovos Trnavoje lapkritį.

„Nuotaikos komandoje yra geros, smagu sutikti draugus, juokaujame, kaip ir visada. Įvadinėje treniruotėje truputį pažaidėme, truputį padirbėjome ties taktiniais dalykais ir toliau ruošimės rungtynėms, – kalbėjo M.Kuklys. – Slovakų komanda yra galinga, tačiau viskas yra priešakyje. Pralaimėjome, bet turime laiko ištaisyti savo klaidas ir manau, kad nepasikartos toks scenarijus, koks buvo Slovakijoje. Savi fanai ir aikštė gali būti pranašumas mums. Svarbiausia mums rodyti gražų žaidimą ir kovoti.“

Rungtynės tarp Lietuvos ir Slovakijos bus žaidžiamos birželio 10-ąją LFF stadione, nuo 21 val. 45 min. Bilietus į rungtynes platina Ticketmarket.lt.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS